Архів категорії: Uncategorized

Спартакіада допризовної молоді

5 травня 2018 року відбулася районна Спартакіада допризовної молоді, присвячена пам’яті нашого земляка, воїна-афганця, старшого лейтенанта Семенченка Сергія Вікторовича, який загинув виконуючи інтернаціональний обов’язок під час бойових дій у Афганістані в березні 1985 року. У Спартакіаді взяли участь  11 команд  загальноосвітніх навчальних закладів району.

Змагання проводилися з чотирьох видів спорту: підтягування на перекладині; біг 100 м; метання гранати; біг 100 м.

Переможцями у кожному виді змагань стали:

Підтягування на перекладині:

ІІ м. – Борисов Вадим (10-Б кл);

ІІІ м. – Василенко Микола (11-А кл).

Біг на 100 метрів:

ІІІ м. – Борисов Вадим (10-Б кл).

У загальнокомандному заліку команда нашого НВК №2 (керівник Кашкарьов П.В.) виборола ІІІ м.

Вітаємо із перемогою!!!

IMG_2902

НЕЗАБУТНЄ СВЯТО – ПРОЩАННЯ З БУКВАРИКОМ

 

В першім класі – урочистий
День прощання з Букварем,
Пригадай-но, як колись ти
Був маленьким школярем…

День 27 квітня для учнів 1-А (класовод Ткаченко Н.Б.) та 1-Б (класовод Гаврилаш М.О.) класів став незабутнім. Дітки прощалися зі своєю найулюбленішою книгою – Букварем, який навчив їх читати, писати та прищепив любов до знань.

На свято зібралася вся класна родина: учні, вчителі, гості, батьки. Діти старанно готувалися, тому на сцені почувалися справжніми артистами. Вони виразно декламували вірші, співали пісень.

Учні 5-х класів підготували для першокласників подарунок – цікаві сценки про школу та познайомили всіх із книгами, які вони будуть вивчати у 2-му класі.

На все життя учні 1-х класів запам’ятають цей день та свою першу книжку.

Добрий букварику, Мудра книжко!
Хочеться навіть
Поплакати трішки.
Жаль розлучатися.
Хоча і треба.
Ми не забудем
Ніколи про тебе.
Ми пам’ятатимем довгі роки
Мудрі й повчальні твої уроки.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. Тож побажаємо діткам міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та натхнення у подальшому навчанні.

IMG_2728

Дружина юних пожежників «РЯТІВНИК»

24 квітня відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

Талановиті та творчі ДЮПівці через театральні постановки, пісні, літературні інсценівки піднімали актуальні питання протипожежної та техногенної безпеки, пропагували здоровий спосіб життя, розповідали, як необхідно діяти у різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, аби допомогти собі та ближньому.
Дружини юних пожежників демонстрували свої уміння та навички у конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка», «Плакат соціальної реклами». За результатами змагань І місце посіла команда «Рятівник» (керівники Черевко Ю.П. та Кравченко Н.О.) нашого НВК №2.

Вітаємо учасників:

Міщенко Юлія (11-А клас),
Данилова Віта (11-А клас),
Бландін Дмитро (11-А клас),
Мазанько Богдана (10-А клас),
Тинянов Богдан (11-Б клас),
Явтушенко Ярослав (11-Б клас).

Призери отримали від організаторів Грамоти та приємні подарунки.

IMG_2649

ДЖУРА 2018

20 квітня на базі Біляківської ЗОШ I-III ступенів відбулися районні змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь у грі взяли рої із 12 шкіл району. Наш рій «ХОРТИЦЯ» виборов IІI загальнокомандне місце.

Вітаємо  учасників –

Сіньковського Вадима  (10-А кл.),
Мазанько Богдану (10-А кл.),
Шевцова Роберта (10-А кл.),
Черевка Євгена (10-Б кл.),
Стояна Володимира (10-Б кл.),
Пустовойтова Євгена  (9-А кл.),
Німченка Андрія (9-А кл.),
Левченко Яну (7 кл.).

IMG_2320

Участь у тренінгу з теми: «ІКТ на уроках трудового навчання і технологій».

26 квітня на базі ПОІППО імені М.В. Остроградського під керівництвом методиста вищої категорії, відмінника освіти України Чемшит В.Г. відбувся тренінг з теми: «ІКТ на уроках трудового навчання і технологій». Мета тренінгу-актуалізація знань щодо використання ІКТ при формуванні технологічних компетентностей та конкурентноспроможності на уроках трудового  навчання, технологій у контексті нової української школи.

У тренінгу взяли участь учителі Семенівського НВК №2 – Кузуб Л.А., вчитель трудового навчання, та Кузуб Ю.А, учитель інформатики, які по скайп-зв’язку показали свої технології оздоблення писанок. Велику зацікавленість викликав робот, який розписував пінопластову заготовку яйця. Сконструювали його учні нашого закладу з набору робототехніки.

Учасники тренінгу залишилися задоволені онлайн-спілкуванням.20180426_105530

Яскраві особистості Семенівського НВК №2. Роберт Шевцов

Інформаційні технології – найулюбленіше захоплення учня 10-А класу Роберта Шевцова. Під керівництвом учителя інформатики Юрія Анатолійовича Кузуба три роки поспіль він стає переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з інформаційних технологій та два роки  – учасником IV (Всеукраїнського) етапу. За волею обставин Роберту щороку доводиться долати нові перешкоди. У 8 класі він брав участь в обласному етапі олімпіади за 9-й клас і здобув диплом ІІІ ступеня. Коли навчався в дев’ятому класі, йому, як абсолютному переможцеві обласного етапу олімпіади, довелося взяти участь у IV (Всеукраїнському) етапі, але… за 11 клас. І, незважаючи на це, учень виступив досить гідно, хоча переможцем не став. У десятому класі він заслужено виборов І місце в області, залишивши далеко позаду своїх суперників, і представляв Полтавську область на IV етапі олімпіади в місті Запоріжжі. Лише два бали відділили його від перемоги Всеукраїнського рівня. Але у Роберта все ще попереду. Він наполегливий, цілеспрямований, не боїться труднощів. Його стиль розв’язання олімпіадних завдань – починати з найважчого. Крім інформаційних технологій, він захоплюється математикою, хімією. Останнім часом зацікавився робототехнікою. Любить спорт, веде здоровий спосіб життя. Бажаємо Роберту та його наставнику Кузубу Ю.А. творчих звершень і нових перемог.

Здоров’я +

6 квітня  відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

 Команда нашої школи «Здоров’я +» (керівники Вольська Л.В., Марчук В.В.) зайняла ІІ місце. Вітаємо учасників: Антонову СофіюДанилову ВітуМіщенко Юлію (11-А кл.), Сіньковського Вадима, Мазанько Богдану (10-А кл.), Німченка Андрія (9-А кл.) та Левченко Яну (7 кл.).30652813_211285032792103_5814393473964441600_n

Найбільший бал ЗНО на бюджет

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2017 році зараховано до вишів за бюджетною формою навчання.

Скільки балів потрібно аби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

 

Майбутнє самоврядування очима дітей

У місті Полтава з ініціативи Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбувся обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку «Майбутнє самоврядування очима дітей».

Фахівцями було розглянуто 380 малюнків та відібрано для участі у фіналі 90 малюнків – по тридцять малюнків у кожній з трьох вікових груп: молодшій, середній та старшій. Ці роботи були представлені на розгляд учасників Міжрегіонального форуму «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології», який проходив у Полтаві 12 грудня.

Шляхом голосування були визначені переможці. Серед них є учні нашої школи:

Черкесенко Олександр, учень 5-А класу, вихованець студії «Золота палітра» (І місце, середня група);

Чебан Катерина, учениця 8 класу, вихованка студії «Золота палітра» (ІІ місце, старша група).

Вітаємо Олександра і Катерину та їхнього керівника Жанну Олександрівну Романенко!

27653613_190140198239920_1490062619_o_550x413