Архів категорії: Uncategorized

Впорядкування території біля пам’ятного знаку

Обласний семінар-практикум для керівників закладів позашкільної освіти та організаторів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму

10-11 вересня 2018 року у Семенівському районі проведено семінар-практикум на тему: «Організація науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях».

Фотозвіт про проведення заходів до 22-ї річниці Конституції України

IMG_6764

 

Випускний 2018

36225047_1818538074900673_7960169674895785984_n

Я маю право

3 червня 2018 року в місті Київ відбулася  урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право» на тему: «Права людини очима дітей», приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей.

image005

З любов’ю до рідного краю

Відбувся фінальний етап конкурсу дитячих малюнків «З любов’ю до рідного краю». На фінал надійшло 133 роботи з Лубенського, Оржицького, Семенівського, Великобагачанського та Хорольського районів. Всі роботи фіналістів зараз виставлені у дитячій залі імені Саші Путрі у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка.

image009

Подорож в м. Кременчук

Наприкінці травня перед довгоочікуваними канікулами маленькі п’ятикласники нашого Семенівького НВК №2 відвідали місто Кременчук. У супроводі класних керівників (5-А клас Черкесенко В.А., 5-Б клас Костомарової С.Ю.) діти побували у великому Дитячому Розважальному комплексі “Fly Kids”.

Дітлахи отримали позитивні емоції та заряд енергії від участі у різних атракіцонах. Це була батутна арена, станки пісочної анімації, тарзанки, лего-зони, самокати, спукання із гірок у величезну кількіть яскравих кульок та багато інших цікавих розваг.

Смачні тістечка, морозиво, солодкі напої та інші смаколики діти теж встигли скуштувати. Вся ця веела поодрож закінчилася музичним флешмобом у супроводі веселих аніматорів.

Діти повернулися додому щаливі, із величезним зарядом позитиву та гарного настрою.

Класний керівник

5-А класу Черкесенко Віта Анатоліївна

DSC_0091

Прощання з початковою школою

22 травня  учні 4-А (класовод Іващенко Людмила Миколаївна) та 4-Б (класовод Чередник Валентина Анатоліївна) класів попрощалися із початковою школою.

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші чотирикласники подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

Найщиріші вітання майбутнім п’ятикласникам лунали від   директора школи Шудрі Любові Михайлівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Кравцової Людмили Павлівни та голови батьківського комітету Остапенко Наталії Петрівни.

IMG_3132

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці  щороку проводить Всеукраїнський  конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Участь у конкурсі можуть взяти учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів.

Мета конкурсу – популяризація питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді.

Конкурс проходить у два етапи: перший (відбірковий) – на регіональному рівні, другий (фінальний) – у м. Київ.

image001

Знай і люби свій край

Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» є відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу та проводиться щорічно серед вихованців позашкільних навчальних закладів з метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

image017