Архів категорії: Uncategorized

Вступ 2019

Поради, що до вибору університету.
На що саме треба звернути увагу.

Екологічна агітбригада «Пролісок» Семенівського навчально-виховного комплексу №2

У понеділок, 18 березня, у Глобинському Районному Будинку Культури відбувся зональний етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу). Участь взяло 12 колективів екопросвіти Кременчуцького, Семенівського, Глобинського районів і міста Кременчук. Екологіча агітбригада «Пролісок» (керівники Буряк В.І., Вольська Л.В., Куценко В.Л.) Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 виборов II місце. Дякуємо учасникам агітбригади «Пролісок» за достойний виступ на зональному етапі!!!

Підсумок заходів до дня безпечного інтернету

За результатами онлайнового тестування учнів в рамках заходів, що проводилися до дня безпечного Інтернету, учні школи отримали сертифікати за виявлені уміння та знання безпечного користування інтернетом. Навчальний заклад, за масову участь у цих заходах, також отримав відповідний сертифікат.

Міжнародний день числа «Пі» у Семенівському навчально-виховному комплексі №2

Той, хто не знає математики, не може вивчити
інші точні науки й пізнати світ
Роджер Бекон.

Саме сьогодні, 14 березня, у Світі відзначають Міжнародний День числа «Пі». Це свято було засноване у 1987 році фізиком із Сан – Франциско Ларі Шоу, який помітив, що в американській системі запису дат дата 14 березня (14.03) і час 1:59 збігається з першими розрядами числа «Пі» (3,14159). З того часу кожен рік люди не байдужі до математики відзначають День числа «Пі».

Вітаємо екологічну агітбригаду “Пролісок” Семенівського навчально-виховного комплексу №2

Сьогодні, 14 березня, відбувся I (ОТГ етап) обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад. Участь у ньому взяли 3 команди: екологічна агітбригада «Пролісок» (Семенівський навчально-виховний комплекс № 2), екологічна агітбригада «Шанс» (Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імені М. М. Хорунжого), екологічна агітбригада «Пролісок» (Веселоподільська ЗОШ I-III ст).

Заходи з нагоди річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка в Семенівському навчально-виховному комплексі №2

11 і 12 березня у нашій школі були проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України – Тараса Григоровича Шевченка.

Вітаємо театральний колектив «Ровесник» Семенівського навчально-виховного комплексу №2!

Нагадуємо, що 1 березня відбувся I етап огляду-конкурсу театральних колективів. В ньому взяли участь театральні колективи з 5 закладів загальної середньої освіти. Відповідно до наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради театральний колектив «Ровесник» Семенівського НВК №2 (керівники Скрипніченко Лариса Григорівна, Шевченко Олена Вікторівна) виборов I місце.
Перемогу в номінації «Краща жіноча роль» здобула Гора Лариса.
Перемогу в номінації «Краща чоловіча роль» здобув Сіньковський Вадим. Також наш театральний колектив здобув перемогу в номінаціях «Краща режисерська робота» та «Кращий акторський ансамбль».
Вітаємо Сіньковського Вадима, Гору Ларису, Павленка Станіслава, Дем’яненко Наталію, Кузьменко Анастасію, Черненко Мирославу, Озієву Аліну та їхніх керівників – Скрипніченко Ларису Григорівну та Шевченко Олену Вікторівну – з перемогою!!!

Свято 8 березня!

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.
Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Порадували своїми привітаннями, виступами вихованці дошкільної групи (вихователі Підгорна Л.Л., Буракова І.С.), учні 1-А класу (класовод Іващенко Л.М.), 1-Б класу (Чередник В.А.), 2-А класу(класовод Ткаченко Н.Б.), 4 класу (класовод Кравченко С.Г.). Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям Діти дарували всім жінкам власноруч виготовлені подарунки. Приємною несподіванкою було привітання жінкам від чоловічої частини педагогічного колективу. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

“Нумо дівчата!” 2019

1 березня відбувся вечір «Нумо дівчата 2019» для учнів 7-8 класів (педагог-організатор Куценко В.Л.). Ведучими були Скакунова Є. та Терещенко А. (10-А клас).

1 березня – День цивільної оборони

Всесвітній день цивільної оборони був оголошений за рішенням Генеральної Асамблеї Міжнародної організації цивільної оборони у 1990 році. Він відзначається щорічно 1 березня. В нашому світі, на жаль, трапляється надто багато катастроф і надзвичайних ситуацій, в яких вміння вести себе правильно, знання безпечних місць, де можна сховатися і, таким чином, врятувати себе і товаришів, будуть вельми до речі.
У спортивній залі нашої школи сьогодні відбулися змагання між учнями 11-А та 11-Б класів під керівництвом вчителя фізичної культури Кашкарьова П.В. з ЦО. Змагання складалися з таких конкурсів:1)одягання протигазу; 2)евакуація потерпілого; 3)біг по купинах; 4)підтягування. Діти продемонстрували , як потрібно правильно надягати протигаз і що слід робити, щоб допомогти потерпілому. З рахунком 3:1 перемогла команда учнів 11-Бкласу. Основним девізом заходу став вислів: «Попереджений – значить озброєний!».