Архів категорії: Uncategorized

Найбільший бал ЗНО на бюджет

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2017 році зараховано до вишів за бюджетною формою навчання.

Скільки балів потрібно аби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

 

Майбутнє самоврядування очима дітей

У місті Полтава з ініціативи Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбувся обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку «Майбутнє самоврядування очима дітей».

Фахівцями було розглянуто 380 малюнків та відібрано для участі у фіналі 90 малюнків – по тридцять малюнків у кожній з трьох вікових груп: молодшій, середній та старшій. Ці роботи були представлені на розгляд учасників Міжрегіонального форуму «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології», який проходив у Полтаві 12 грудня.

Шляхом голосування були визначені переможці. Серед них є учні нашої школи:

Черкесенко Олександр, учень 5-А класу, вихованець студії «Золота палітра» (І місце, середня група);

Чебан Катерина, учениця 8 класу, вихованка студії «Золота палітра» (ІІ місце, старша група).

Вітаємо Олександра і Катерину та їхнього керівника Жанну Олександрівну Романенко!

27653613_190140198239920_1490062619_o_550x413

Подяка

SWScan00311_Podyaka

Студія образотворчого мистецтва “Золота палітра”

«Твір мистецтва – це куточок всесвіту, побачений крізь призму певного темпераменту», – говорив Еміль Золя.

Так і у нашому творчому колективі, який налічує більше сотні різних характерів, можна зустріти розмаїття темпераментів, почуттів, думок і калейдоскоп індивідуальних бачень. Адже кожен бачить світ по-своєму, через призму власного досвіду, характеру і емоційного стану. А художники – це особистості, крім того, що творчі, ще й вразливі. Їх особливо вражають і картини природи, і різні люди, і події з їхнього життя. А враження, як відомо, відображується у творчих роботах.

Чим тільки не користуємося ми для створення своїх  картин! Тут, звичайно ж, і фарби, причому найкращі! Бо, як говорять будівельники: «З неякісної цегли міцного і гарного будинку не збудуєш» У  зв’язку з цим особливо ми дякуємо селищному голові  Милашевич Людмилі Павлівні, яка, розуміючи наші потреби у якісних матеріалах,  забезпечує нашу студію всім необхідним. А крім фарб, нам треба і ДВП, і дерев’яні рейки для оформлення картин, і клей, лак…

2017_12_11

Допоможемо родині Вакуленків!

Семенівський НВК № 2 звертається до всіх небайдужих надати допомогу у зборі коштів родині Вакуленків. Дев`ятирічному Ярославу (учню 4 класу Семенівського НВК  №2)  та його сестричці півторарічній Крістіні  лікарі поставили діагноз аніридія (рідкісне вроджене захворювання очей). Братику і сестричці загрожує повна втрата зору. Обом дітям необхідне хірургічне втручання, яке передбачає заміну кришталика ока. В спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» батькам пообіцяли, що проведуть безкоштовну операцію, якщо вони знайдуть гроші на кришталики. Вартість одного кришталика більше 30 тис. грн., а їх необхідно чотири. Родина таких коштів не має. Тому звертаємося  із проханням до всіх небайдужих допомогти  діткам нормально бачити.

Якщо ви можете надати будь-яку фінансову допомогу, перераховуйте кошти на картку Ощадбанку:

5168 7573 3820 9002

Телефон мами: (097)-91-78-564 (Ольга Володимирівна).

Безымянный

Вітаємо переможця!

IMG_8667

Незвичайний урок

12.10.2017 року в нашій школі був проведений незвичайний урок.  Це був урок інформатики, який провели два вчителі- вчитель  Семенівського НВК № 2 –  Кузуб Юрій Анатолійович та вчитель Кобеляцької ЗОШ № 2 –  Телятник Сергій Миколайович.

Що ж тут дивного? Вся справа в тому, що урок був один, а кожен з учителів зі своїм класом знаходилися у своїх школах. Зв’язок відбувався завдяки комунікаційним технологіям мережі Інтернет. Учні могли не тільки чути, а й бачити один одного, отримувати завдання та спільно виконувати практичну роботу.  Використання хмарних сервісів дало можливість обмінюватися інформацією та спільно використовувати ресурси.  Перед початком уроку вступне слово мали керівники навчальних закладів:  Шудря Любов Михайлівна – директор Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 та Ніколенко Світлана Володимирівна – директор Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ тупенів № 2. Використання новітніх технологій під час уроку дало змогу глибше усвідомити, наскільки важливе і доцільне їх впровадження в навчальний процес.

Учні обох навчальних закладів справилися з поставленими завданнями, навіть змогли оцінити роботу один одного через хмарний сервіс. За всією проведеною роботою можна було спостерігати онлайн. Цей урок звичайно сподобався дітям, а це-найголовніше!

20171012_6

Рій ХОРТИЦЯ на районному святі до Дня козацтва

IMG_8420

Подяка

20171013_1