Архів категорії: Шкільні події

Фотозвіт пришкільного табору відпочинку «Барвінок» Семенівського НВК №2

IMG_3907

Вручення свідоцтв про загальну середню освіту в Семенівському НВК № 2

Сьогодні, 12 червня відбулась урочиста подія для учнів 9-А (кл. керівник Підгорний В.М.) та 9-Б (кл. керівник Зінченко Л.В.) класів нашої школи – вручення свідоцтв про загальну середню освіту.

 З вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор школи – Шудря Любов Михайлівна, яка разом із заступником із навчально-виховної роботи – Кравцовою Людмилою Павлівною вручили свідоцтва про базову загальну середню освіту під дружні оплески присутніх.

Вітаємо випускників 9 класів, які отримали перший документ про освіту, а особливо- Терещенка Артема та Снігирь Олену, які отримали свідоцтво з відзнакою. Бажаємо всім гарних літніх канікул, гарного відпочинку та незабутніх вражень.

IMG_3819

Випускний у дитячому садочку 2018

33769706_412506905884767_5097744181665726464_n

Свято останнього дзвінка 2018

IMG_3289

Щира вдячність постійним спонсорам школи

                 Діти – це наше майбутнє. Вони найдорожче, що у нас є, вони – сенс нашого життя. Кожен педагогічний колектив, адміністрація школи прикладає всіх зусиль, щоб створити для навчання, розвитку, змістовного відпочинку, щасливого зростання  всі умови, щоб шкільні роки запам’яталися дітям назавжди.  Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна, розумна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання. Адже ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах, а є також необхідність забезпечення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи.

            Створенням комфортних та сприятливих умов навчання школярів переймаються селищний голова Милашевич Л.П., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Петухова Н.М., які намагаються забезпечити школи всім необхідним, а також наші спонсори, які знаходять можливість виділити кошти на ремонт та зміцнення матеріальної бази шкіл.

              Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Семенівського навчально-виховного комплексу №2 висловлюють найтепліші слова подяки депутату обласної ради, директору ТОВ «Агріс»  Куцоволу Володимиру Миколайовичу за придбання жалюзі в кабінет інформатики, щорічну оранку навчально-дослідних ділянок, виділення продуктів для оздоровлення дітей в  пришкільному таборі «Барвінок», придбання новорічних подарунків, генеральному директору ПАТ «Полтаварибгосп», депутату Семенівської районної ради  Кисліченку Сергію Анатолійовичу за ремонт актової зали та зміцнення матеріальної бази кабінету української мови та літератури, голові районного осередку партії «Розумна сила» Черевко Юлії Петрівні за кошти, виділені на облаштування обіднього залу шкільної їдальні та  ремонт приміщення школи,  приватним підприємцям Степаненку Олександру Васильовичу та Степаненко Лілії Іванівні за кошти виділені на оздоровлення учнів, відзнаку відмінників навчання та новорічні подарунки, Литвинчуку Сергію Вікторовичу та Литвинчук Тетяні Миколаївні за безкоштовні ліки для шкільного медпункту, фінансову підтримку, керівникам підприємств Суркову Олександру Сергійовичу (ТОВ «Кононівський елеватор») за придбання матеріалів для проведення електромонтажних робіт в класах природничо-математичного напрямку, Оксененку Богдану Валентиновичу (ПАТ «Кременчукгаз») на придбання таблиць для географічного кабінету,  приватним підприємцям Сидоренку Андрію Володимировичу, Єлагіній Юлії Андріївні (ФГ «Оберіг»), Мокляку Володимиру Яковичу (ФГ «Дослідне») за кошти та овочі для оздоровлення, подарунки, ремонт школи, можливість провести екскурсії, депутату селищної ради Качан Олені Михайлівні за допомогу в ремонті школи, Полтавченку Володимиру (приватному підприємцю) – на придбання шпалер для ремонту математичного кабінету, Салову Сергію Анатолійовичу (керівнику ФГ “Салов”) за овочі, які виділяються щороку для вітамінізації та  здешевлення шкільних обідів.

                Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.  Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння проблем освіти, радість, подаровану дітям, посилає благословення на  добрі справи!

Директор Семенівського НВК №2                          Л.М.Шудря

День вишиванки 2018

Цього року День вишиванки випав на 17 травня. Святкувати його почали не так давно, але ця традиція вже встигла міцно закріпитися у свідомості багатьох людей. Свято відзначається щороку у третій четвер травня, а головне, що треба зробити цього дня – вдягти вишиванку на роботу, навчання чи просто на прогулянку.

Учні та вчителі нашого НВК №2 не лишилися осторонь і долучилися до акції «Вдягни вишиванку». Що ще може бути кращим, як не вшанування народних традицій, оберегів та символів!

 IMG_2913

Про проведення обласного науково-практичного семінару «Особливості вивчення інформатики у старшій школі в 2018-2019 н.р.»

     За програмою роботи Полтавського ОІППО  ім. М.В.Остроградського та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради 18 квітня 2018 року на базі нашого навчально-виховного комплексу пройшов обласний науково-практичний семінар «Особливості вивчення інформатики у старшій школі  в 2018-2019 н.р.» В семінарі взяли участь методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій  Полтавського  ОІППО ім. М.В. Остроградського Шостя С.П., к.ф-м.н., доцент кафедри математичної інформатики Київського національного університету ім.. Тараса Шевченка Завадський І.О., учитель Харківської гімназії  №55, головний редактор видавництва «Ранок» Корнієнко М.М., заступник директора з навчальної роботи Кременчуцького педагогічного коледжу Шакотько В.В., заступник селищного голови Оніпко А.М., начальник відділу освіти, сім’ї , молоді та спорту Семенівської селищної ради  Петухова Н.М. та  методисти відділів освіти Полтавської області.

     Розпочався семінар представленням навчального закладу директором НВК Шудрею Л.М.. Зокрема, присутніх вразила майстерність, різноманітність техніки виконання та краса виробів декоративно-прикладного мистецтва учнів школи ( керівник Кузуб Л.А.) та виставок  робіт членів студії образотворчого мистецтва, які є переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів ( керівник Романенко Ж.О.). Відзначили прекрасну тренажерну залу, в якій тренуються учні школи ( тренер Кашкарьов П.В.).

   В рамках  програми  семінару було проведено теоретичну частину, в якій присутні ознайомились з особливостями вивчення інформатики у 10-11 класах та навчально-методичним забезпеченням викладання інформатики в закладах середньої освіти, моделями змішуваного навчання. В цій частині семінару було заслухано авторів підручників та обговорено важливі аспекти методичного забезпечення через зв’язок по  скайпу з к.п.н., доцентом кафедри інформатики та методики викладання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Барною О.В. та учителем інформатики з Хмельницької області Пилипчуком О.П.

IMG_2454

Подяка депутату Полтавської обласної ради Куцоволу Володимиру Миколайовичу за матеріальну підтримку школи

    Адміністрація Семенівського НВК №2 щиро дякує депутату Полтавської обласної ради Куцоволу Володимиру Миколайовичу за розуміння та фінансову підтримку навчального закладу у вирішенні невідкладних проблем.

     Так, щоб навчання проходило з найбільшою віддачею, потрібно було замінити в кабінеті інформатики жалюзі, вкрай необхідні для збереження зору дітей, якісної роботи учнів з комп’ютерами та створення гідних умов навчання для школярів.  Кошти на жалюзі виділив депутат обласної ради, директор ТОВ «Агріс» Куцовол Володимир Миколайович.

     Хай Бог благословляє Вас на милосердні вчинки і оберігає від усіх життєвих негараздів. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Директор Семенівського НВК №2                  Л.М. Шудря

photo_2018-04-20_14-33-34

Впорядкування пришкільної території

Як весна приходить рання – починаєм прибирання.
І у парку, і в садочку, і в березовім гайочку.

Екологічна агітбригада “Пролісок”

3 квітня у нашій школі відбувся зональний етап обласного огляду-конкурсу екологічних агітбригад та екотеатрів. Участь у ньому взяли 7 команд: екологічна агітбригада «Екос» (Староаврамівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хорольської районної ради), екологічний театр «Екофлеш» (Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст. Хорольської районної ради), екологічна агітбригада «Пролісок» (Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ст. Покровськобагачанської сільської ради Хорольського району), екологічний театр «Червона стріла» (Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. Семенівського район), екологічна агітбригада «Пролісок» (Семеніський НВК №2 Семенівської селищної ради), екологічна агітбригада «Бережани» (Градизька ЗОШ І-ІІ ст. №2 Глобинської районної ради) та екотеатр «Еко-світ» (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської районної ради).

29694952_209289932991613_3515969312084983808_n