Архів категорії: Шкільні події

Про проведення обласного науково-практичного семінару «Особливості вивчення інформатики у старшій школі в 2018-2019 н.р.»

     За програмою роботи Полтавського ОІППО  ім. М.В.Остроградського та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради 18 квітня 2018 року на базі нашого навчально-виховного комплексу пройшов обласний науково-практичний семінар «Особливості вивчення інформатики у старшій школі  в 2018-2019 н.р.» В семінарі взяли участь методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій  Полтавського  ОІППО ім. М.В. Остроградського Шостя С.П., к.ф-м.н., доцент кафедри математичної інформатики Київського національного університету ім.. Тараса Шевченка Завадський І.О., учитель Харківської гімназії  №55, головний редактор видавництва «Ранок» Корнієнко М.М., заступник директора з навчальної роботи Кременчуцького педагогічного коледжу Шакотько В.В., заступник селищного голови Оніпко А.М., начальник відділу освіти, сім’ї , молоді та спорту Семенівської селищної ради  Петухова Н.М. та  методисти відділів освіти Полтавської області.

     Розпочався семінар представленням навчального закладу директором НВК Шудрею Л.М.. Зокрема, присутніх вразила майстерність, різноманітність техніки виконання та краса виробів декоративно-прикладного мистецтва учнів школи ( керівник Кузуб Л.А.) та виставок  робіт членів студії образотворчого мистецтва, які є переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів ( керівник Романенко Ж.О.). Відзначили прекрасну тренажерну залу, в якій тренуються учні школи ( тренер Кашкарьов П.В.).

   В рамках  програми  семінару було проведено теоретичну частину, в якій присутні ознайомились з особливостями вивчення інформатики у 10-11 класах та навчально-методичним забезпеченням викладання інформатики в закладах середньої освіти, моделями змішуваного навчання. В цій частині семінару було заслухано авторів підручників та обговорено важливі аспекти методичного забезпечення через зв’язок по  скайпу з к.п.н., доцентом кафедри інформатики та методики викладання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Барною О.В. та учителем інформатики з Хмельницької області Пилипчуком О.П.

IMG_2454

Подяка депутату Полтавської обласної ради Куцоволу Володимиру Миколайовичу за матеріальну підтримку школи

    Адміністрація Семенівського НВК №2 щиро дякує депутату Полтавської обласної ради Куцоволу Володимиру Миколайовичу за розуміння та фінансову підтримку навчального закладу у вирішенні невідкладних проблем.

     Так, щоб навчання проходило з найбільшою віддачею, потрібно було замінити в кабінеті інформатики жалюзі, вкрай необхідні для збереження зору дітей, якісної роботи учнів з комп’ютерами та створення гідних умов навчання для школярів.  Кошти на жалюзі виділив депутат обласної ради, директор ТОВ «Агріс» Куцовол Володимир Миколайович.

     Хай Бог благословляє Вас на милосердні вчинки і оберігає від усіх життєвих негараздів. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Директор Семенівського НВК №2                  Л.М. Шудря

photo_2018-04-20_14-33-34

Впорядкування пришкільної території

Як весна приходить рання – починаєм прибирання.
І у парку, і в садочку, і в березовім гайочку.

Екологічна агітбригада “Пролісок”

3 квітня у нашій школі відбувся зональний етап обласного огляду-конкурсу екологічних агітбригад та екотеатрів. Участь у ньому взяли 7 команд: екологічна агітбригада «Екос» (Староаврамівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хорольської районної ради), екологічний театр «Екофлеш» (Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст. Хорольської районної ради), екологічна агітбригада «Пролісок» (Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ст. Покровськобагачанської сільської ради Хорольського району), екологічний театр «Червона стріла» (Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. Семенівського район), екологічна агітбригада «Пролісок» (Семеніський НВК №2 Семенівської селищної ради), екологічна агітбригада «Бережани» (Градизька ЗОШ І-ІІ ст. №2 Глобинської районної ради) та екотеатр «Еко-світ» (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської районної ради).

29694952_209289932991613_3515969312084983808_n

Згуртування класного колективу

22 березня був проведений відкритий виховний захід з елементами тренінгу для учнів 5-А класу на тему: «Згуртування класного колективу» соціальним педагогом Кравченко Н.О.

Метою тренінга було надати учасникам можливість презентувати себе

image005

ENGLISHVISION 2018

21 березня у нашій школі відбувся районний концерт англійської пісні «Englishvision 2018» (вчителі англійської мови Моргун В.Я та Костомарова С.Ю, педагог-організатор Марчук В.В.) Мета заходу – популяризація вивчення англійської мови, як мови міжнаціонального спілкування.

IMG_9703

Математичний КВК

19 березня у нашій школі відбувся виховний захід з математики «КВК для учнів старших класів» (вчитель математики В.М.Михайлик). Участь у змаганнях брали збірні команди 9 – 11-х класів.

IMG_2015

“Нумо дівчата!” 2018

16 березня відбувся вечір «Нумо дівчата 2018» для учнів 7-8 класів. Ведучими були Лукіна О. та Снігирь О. (9-А кл). Команди чарівних учасниць демонстрували красу, розум, кмітливість, винахідливість і майстерність у різноманітних конкурсах.

Журі від учнівського самоврядування: Міщенко Ю., Моргун М. (11-А кл.), Мазанько Б., Сіньковський В. (10-А кл.) оцінили творчий підхід та креатив, естетичний смак учасниць та нагородили грамотами.

Команда 7-го класу:

Данилова Аліна – «Міс Чарівність»;

Колотій Анна – «Міс Глядацьких симпатій»;

Левченко Яна – «Міс Оригінальність»;

Осочинська Жасміна – «Міс Дотепність»;

Шкіренко Сніжана – «Міс Грація»;

Чопей Людмила – «Міс Глядацьких симпатій».

Команда 8-го класу:

Чебан Катерина – «Міс Чарівність»;

Компанієць Тетяна – «Міс Глядацьких симпатій»;

Самойлюк Даша – «Міс Глядацьких симпатій»;

Кравченко Ілона – «Міс Чарівність»;

Стародуб Марина – «Міс Ніжність»;

Зайченко Юлія – «Міс Оригінальність».

За результатами змагань у загальнокомандному заліку місця розподілено так:

І місце – команда 7 класу;

ІІ місце  – команда  8  класу.

Вітаємо дівчат із перемогою!

IMG_1873

“Ровесник”

У п’ятницю, 16 березня, відбувся районний етап огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Наш театральний колектив «Ровесник» (керівники: учителі української мови та літератури – Скрипніченко Л.Г., Шевченко О.В.) виборов І місце. Вітаємо учасників театру: Антонову Софію, Міщенко Юлію, Бландіна Дмитра, Моргуна Максима, Мороховця Владислава (11-А клас),  Сіньковського Вадима (10-А клас) та їхніх керівників із перемогою!

IMG_1675

Шевченківські читання

У наші неспокійні й тривожні часи, коли нероздільно сплелися доля народу і життя його мови і культури, ми знову й знову припадаємо до живлющих джерел поезії Тараса Шевченка. Черпаючи у ній снагу для своєї духовності. Єдиною зброєю безсмертного Кобзаря було Слово, що увійшло в його душу з колисковою піснею матері, могутніми ритмами героїчних дум, задушевною мелодією дівочих зітхань, шепотом-розмовою вітру і козацьких могил…

У нашій школі традиційно відбулися Шевченківські читання приурочені славному Кобзареві. У них взяли участь учні 5-11 класів. На високому рівні продемонстрували декламаторські здібності такі учні: Макаренко В., Михайлюк А. (5-А кл.), Дітковська С., Калантиря В. (6-А кл.), Корнієнко Л., Міщан В., Телешун Д. (6-Б кл.), Данилова А., Левченко Я. (7 кл.), Сергієнко Т., Чебан К. (8 кл.), Снігирь О. (9-А кл.)

Шевченко – наш. Він – для усіх століть,
Він Прометей, Пророк для України.
Візьміть його вогню, хоть крихітку візьміть
І з цим вогнем виходьте із руїни.
Шевченко – наш. Він – для усіх століть,
Мислитель він, Пророк для України.
Візьміть його вогню, хоть крихітку візьміть,
І вас вже не поставлять на коліна!
Народ наш не поставлять на коліна!

IMG_1660