Успіхи інтелектуальної учнівської еліти

Щороку в січні-лютому досягає кульмінаційної точки змагання інтелектуальної еліти учнівської молоді. Це участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади та в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Першим досягненням у поточному навчальному році стала перемога  учня 9-А класу Терещенка Артема на обласних математичних  змаганнях ім. М.В. Остроградського (керівник – Р.Г. Притула). Артем отримав абсолютне перше місце, залишивши позаду учнів міських спеціалізованих шкіл.

Наймасовішим інтелектуальним заходом навчального року є участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді. У 2017-2018 навчальному році 58  учнів  Семенівського НВК№2  взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. 29 з них стали переможцями цього престижного інтелектуального конкурсу. Десять –  вибороли право представляти район  на ІІІ (обласному) етапі, причому, чотири учні – з кількох предметів.

 IMG_0927

Без-имени

У ІІІ етапі олімпіади учні вибороли сім призових місць.

 Перемогу найвищого ґатунку  здобув учень 10 класу Роберт Шевцов (керівник – Ю.А. Кузуб). Він виборов І абсолютне місце з інформаційних технологій та право змагатися за перемогу в IV Всеукраїнському етапі.       Переможцем ІІІ етапу олімпіади з двох предметів стала Снігирь Олена  (9 клас):  українська мова і література (ІІ місце) та історія (ІІІ місце). Керівники – Скрипніченко Л.Г., Підгорний В.М.. Учень 9 класу Артем Терещенко здобув друге місце з математики (керівник Р.Г. Притула). Друге місце з трудового навчання завоювали дві учениці Віта Данилова (11 клас) та Ольга Бойко (10 клас), керівник – Л.А. Кузуб. Третє місце з української мови посіла Вікторія Чайка (10-А клас), керівник – Л.Г. Скрипніченко.

Чотири учні школи взяли участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук:

1

Усі юні науковці гідно представили навчальний заклад, продемонстрували глибокі знання в обраній темі. Переможцями стали Міщенко Юлія (керівник – Кузуб Л.А.) та Самойлюк Діана (керівник – Шудря Н.В.), які посіли другі місця у відповідних секціях.

Підсумовуючи  ці досягнення, слід відзначити значне зростання якісного показника. З десяти отриманих дипломів два  – першого ступеня,  шість – другого ступеня, два – третього ступеня. Це свідчить про високий професіоналізм наставників та інтелектуальний потенціал і старанність учнів.

Адміністрація школи щиро вітає переможців 2017-2018 року та бажає нових досягнень.

IMG_1415

IMG_1409

IMG_0931

IMG_0930

IMG_0938

IMG_0936

IMG_0942

IMG_1463

Залишити відповідь