Барвисте перевесло

2 травня на базі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді було проведене засідання обласного методичного об’єднання педагогів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти та урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Барвисте перевесло», у якому взяли участь 39 дорослих та 19 дітей (координатор – методист Дешко Наталія Антонівна).

Учасників заходу вітали завідувач відділу науково-масової і виставкової роботи художнього музею Алла Миколаївна Тимошенко та заступник директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМу Світлана Іванівна Артюх.

Від Семенівського БДЮТу  у конкурсі «Барвисте перевесло» брали участь учні Семенівського НВК №2:  

Снігирь Олена (І місце), лютий,2018

image001

Пилипенко Софія (ІІІ місце), лютий, 2018

image002

Чебан Катерина, лютий,2018

image003

Протягом 3-х годин діти створювали роботи у  двох номінаціях: графіка та живопис. Тема цього року видалась непростою: «І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь». Досить непросто було створити композиції та придумати сюжет, але ще важчим  для учасників було завдання встигнути втілити задумане всього за 3 години на форматі А-3. Хто хоч раз в житті пробував малювати, розуміє, як це непросто. Але наші дівчатка впорались з цим завданням, і показали гідні результати.

Вперше за багато років ми маємо І місце у старшій віковій категорії у номінації «Графіка.» Його виборола Снігирь Олена, яка відвідує студію «Золота палітра» вже 4 рік і навчається у 9 класі.

Ця юна художниця вже має неодноразові перемоги: ІІ-гі місця у цьому  ж конкурсі  двох минулих років, ІІІ місце  у міжнародному конкурсі «Магія мистецтва» у 2015 році, І обласне,  І всеукраїнське місця у конкурсі робіт на тему «Знай і люби свій край» у минулому році і ІІ обласне у цьому ж конкурсі цього року. Крім того, що  дівчина   займається  малюванням,  вона вчиться на відмінно і має призові місця обласного рівня з української мови та історії. Хочеться подякувати Оленці за роботу та творчість і побажати подальших успіхів та життєвих перемог!

Важливим здобутком була і перемога Пилипенко Софії, яка навчається у 7 класі, і в цьому році здобула  почесне ІІІ місце.

Слід зазначити,що їй було вкрай нелегко, бо у цьому році конкуренція у її номінації («Живопис») у молодшій  віковій категорії була дуже великою. Але Сонина впевненість у власних силах і природній художній талант допомогли вибитись у лідери. До речі, у Соні теж це не перша перемога,бо вона теж має призові ІІ і ІІІ місця обласного рівня у цьому ж конкурсі за минулі роки. Дівчина, крім того, гарно навчається, різнобічно розвинена, відвідує музичну школу, танці, займається кінним спортом. Бажаємо  дівчині подальших творчих успіхів і нових перемог!

         2 травня у актовій залі Полтавської галереї мистецтв ім..М. Ярошенка в урочистій атмосфері дітям-переможцям було вручено грамоти. Після цього для них було проведено майстер-класи та цікаву екскурсію залами музею. Поїздка нам дуже сподобалася.

Наша делегація на конкурсі «Барвисте перевесло», лютий,2018

image004

Ми на нагородженні,  галерея мистецтв, Полтава,травень, 2018

image005

Диплом за І місце отримує Снігирь Олена

image006

Особливо ми вдячні керуючій  відділом освіти Семенівської селищної ради Петуховій Наталії Миколаївні, яка у цей непростий час знайшла можливість і надала нам комфортний транспорт для здійснення цієї пам’ятної поїздки. Дякуємо ми і за уважність і професіоналізм водію селищної ради Архипенкові Станіславу.

 

Залишити відповідь