Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці  щороку проводить Всеукраїнський  конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Участь у конкурсі можуть взяти учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів.

Мета конкурсу – популяризація питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді.

Конкурс проходить у два етапи: перший (відбірковий) – на регіональному рівні, другий (фінальний) – у м. Київ.

image001

За підсумками творчої дискусії професійного журі переможцями серед учнів шкіл і студентів професійно-технічних закладів Полтавської області визначено:

У І віковій категорії (6-10 років) – Недюха Євгенія з малюнком “Твоє життя – крихке, як мої крильця” (7 років, Семенівський БДЮТ “Студія “Золота палітра”, с-ще. Семенівка, Семенівського району, Полтавської області);

У ІІ віковій категорії (11-14 років) – Чебан Катерина з малюнком “Ти рослини захищаеш, з хімією справу маєш” (14 років, Семенівський БДЮТ “Студія “Золота палітра”, с-ще. Семенівка, Семенівського району, Полтавської області).

image003

Цьогоріч ці дитячі роботи представляли  Полтавщину у фінальному турі Всеукраїнського Конкурсу у м. Київ.

image005

А нагородження переможців регіонального конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей” відбулося  у Семенівському НВК№2, у квітні  з нагоди Дня охорони праці в Україні.

image007

Діти отримали почесні грамоти переможців за 1 місця обласного рівня і цінні подарунки на пам’ять. Обласне управління з охорони праці висловило надію на те,що вихованці судії «Золота палітра» і надалі будуть брати активну участь у творчих конкурсах, оскільки впродовж останніх 4  років учасниця студії  Чебан  Катерина двічі  мала І місце на Всеукраїнському рівні і двічі поспіль  була нагороджена поїздкою до міста Києва на нагородження від редакції  Всеукраїнського журналу «Охорона праці»

Чебан Катерина,11 років,

М. Київ, нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу, 2015 рік

image009

Чебан Катерина,12 років,

М. Київ, нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу, 2016 рік

image011

Залишити відповідь