Учнівська наукова конференція до 100-річчя Української революції 1917–1921 років у Семенівському НВК №2

20  грудня в актовій залі Семенівського НВК №2 відбулася учнівська наукова конференція на тему «Українська революція 1917-1921 років у біографіях її провідників і героїв». У ній взяли участь учні 10-11 класів.Старшокласники зібрали і систематизували багато інформації про видатних діячів одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття, висвітлили його в презентаціях, якими супроводжували виступи.
З доповідями виступили  учні 10-А класу Олена Снігирь, Артем Терещенко, Єлизавета Скакунова, Євген Пустовойтов, учні 11-А класу  Лариса Гора, Станіслав Павленко, Діана Самойлюк, Анастасія Кузьменко. Наталія Дем’яненко.
Присутні багато нового дізналися про видатних діячів героїчної доби, яка стала вершиною боротьби за відродження української нації: Михайла Грушевського, Павла Скоропадського, Володимира Винниченка, Симона Петлюру, Євгена Петрушевича, Дмитра Вітовського та інших. Доповідачі у своїх виступах намагалися відобразити власний погляд на події Української революції діяльність її провідників.
Організатор і керівник конференції – учитель історії та суспільних дисциплін Віктор Миколайович Підгорний.

Залишити відповідь