З Новим Роком 2019!

Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша школа процвітає,
З чудовим святом радості і мрій
Я щиро і сердечно Вас вітаю!

Дорогі діти, шановні вчителі, працівники школи,  батьки наших дітей!!!
Вітаю всю нашу шкільну родину з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового! Бажаю Вам зустріти і провести їх у доброму здоров’ї, веселому настрої. Нехай Різдвяна зірка принесе до ваших домівок та нашої рідної школи добро і благоденство, осяє радістю серце і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю

Цього року природа внесла свої корективи до планів роботи школи. Через снігові замети зупинились шкільні автобуси та трішки раніше розпочалися зимові канікули. Проте Дід Мороз та святкова дискотека дуже чекають кожного учня та дітлахів дошкільної групи біля шкільної  святкової ялинки з новорічними подарунками та хороводами після закінчення зимових канікул, у день Нового року за старим стилем.

За те,  щоб у школу прийшло свято, щоб наші діти  були щасливими та радісними  хочу подякувати селищному голові Л.П. Милашевич, начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  Н.М. Петуховій, Депутату Полтавської обласної ради, голові Семенівської районної партійної організації Аграрної партії України В.М. Куцоволу, голові СФГ «Дослідне» В.Я. Мокляку, голові СФГ «Астра» Горобцю І.М., приватним підприємцям  Л. І. Степаненко, О. І. Степаненку,  З.С. Кравченко, голові Семенівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Н.І. Сінельник, голові села Очеретувате В.М. Торопу, голові СФГ “Оберіг” А.В. Сидоренку.

Хай життєві труднощі оминають Ваші родини, завжди панують  у них мир і злагода, живе віра в світле майбутнє. Щастя Вам і Вашим близьким, Господнього благословення на многая  і благая літ!

 З повагою до Вас Любов Михайлівна Шудря

Залишити відповідь