Випускники Семенівського навчально-виховного комплексу №2 посадили дерева

Природа – безцінний дар! Єднання з нею корисна й потрібна справа для майбутніх поколінь. Випускники Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 посадили дерева на алеї випускників на згадку про себе разом з учнями п’ятих класів. Це вже стало доброю традицією.30 молоденьких лип, які садили цьогорічні випускники школи, будуть доглядати п’ятикласники. Посаджене своїми руками дерево дитина ніколи не образить, а навпаки, буде його доглядати і оберігати. А через багато років вони прийдуть до рідної школи і з гордістю скажуть: «Це дерево посадили ми!».
Шкільне подвір’я щороку збагачується зеленими насадженнями. Учні та вчителі завжди пам’ятають тих, хто навчався у рідній школі.
Адміністрація школи дуже дякує селищному голові Милашевич Л.П. та директору КП «Благоустрій» Качан О.М. за забезпечення саджанцями липи.
Такі заходи розвивають високі моральні цінності, виховують любов до природи, вчать шанувати кожне деревце, кожну рослину, сприяють розумінню того, що все, що нас оточує – жива природа, і лише від нас, людей, залежить її подальша доля.

Залишити відповідь