Досягнення

Всеукраїнські предметні олімпіади та конкурси

1994Цимбал Ярина (11 кл.)1 місце з української мови і літератури
1995Пилипенко Галина (10 кл.)2 місце з української мови і літератури
1998Цимбал Тарас (9 кл.)1 місце з історії
1999Цимбал Тарас (10 кл.)переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу серед учнів сільських шкіл на кращий літературний твір “ Село моє, для мене ти єдине…”
2000Цимбал Тарас (11 кл.)переможець Всеукраїнського конкурсу на кращий твір “Творення держави – справа кожного з нас”. Запрошений на зустріч з президентом Л. Кучмою в Маріїнському палаці м. Києва.
2000Цимбал Тарас (11 кл.)1 місце з історії
2001Бондаренко Тетяна (9 кл.)учасниця IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
2001Цимбал Анастасія (9 кл.)лауреат Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика
2003Кузуб Анатолій (11 кл.)2 місце в олімпіаді з інформатики в Харківському регіональному інституті Національної Академії державного управління при президентові України
2003Цимбал Анастасія (11 кл.)1 місце в ІІІ етапі, лауреат IV етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
2004Костяна Юлія (5 кл.)2 місце в ІІІ етапі, лауреат ІV етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім П. Яцика
2004Підгорний Богдан (8 кл.)3 місце в ІІІ етапі, учасник ІV етапу учнівської олімпіади з історії
2004Шпортун Юлія (9 кл.)2 місце в ІІІ етапі, лауреат ІV етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім П. Яцика
2004Шугало Роман (11 кл.)переможець Всеукраїнського конкурсу на кращий твір за темою “Молюсь до тебе, Україно”
2005Костяна Юлія (6 кл.)3 місце в ІV етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім П. Яцика
2006Костяна Юлія (7 кл.)переможець ІІІ етапу, лауреат ІV етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім П.Яцика
2008Костяна Юлія (9 кл.)2 місце в ІІІ етапі, лауреат ІV етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім П. Яцика. Нагороджена премією
2009Кужим Роман (11 кл.)лауреат ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН (секція інформатики)
2010Костяна Юлія (11 кл.)3 місце в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
2011Підгорний Андрій (8 кл.)2 місце в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
2012Підгорний Андрій (9 кл.)2 місце в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
2014Підгорний Андрій (11 кл.)3 місце в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
2014Вовк Олексій (11 кл.)диплом лауреата ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, диплом за найкращий розв'язок завдання з MS Access
2017Шевцов Роберт (9 кл.)диплом лауреата ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

 

Обласні предметні олімпіади та конкурси

1995Пилипенко Галина (10 кл.)2 місце з української мови і літератури
1997Боровик Юля (10 кл.)2 місце з української мови і літератури
1998Клименко Діна (10 кл.)3 місце з української мови і літератури
1998Цимбал Тарас (9 кл.)1 місце з історії України
1999Бондаренко Тетяна (8 кл.)2 місце з української мови і літератури
1999Клименко Діна (11 кл.)2 місце з української мови і літератури
1999Петренко Олександр (9 кл.)3 місце з історії
1999Цимбал Анастасія (8 кл.)3 місце з української мови і літератури
1999Цимбал Тарас (10 кл.)3 місце з української мови і літератури
1999Цимбал Тарас (10 кл.)1 місце з історії України
2000Бондаренко Тетяна (9 кл.)2 місце з української мови і літератури
2000Цимбал Анастасія (9 кл.)3 місце з української мови і літератури
2000Цимбал Тарас (11 кл.)2 місце з історії України
2000Цимбал Тарас (11 кл.)3 місце з української мови і літератури
2001Федорченко Катерина (7 кл.)1 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”
2002Заворотня Надія (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2003Бондаренко Тетяна (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови
2003Кузуб Анатолій (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з інформатики
2003Петросян Крістіна (10 кл.)1 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Моя Батьківщина”
2003Федорченко Алла (8 кл.)3 місце в обласному конкурсі дитячого малюнка “Космічні фантазії”
2003Цимбал Анастасія (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови
2003Шпортун Юлія (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови
2004Алексенко Вікторія (8 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з біології
2004Грищенко Тетяна (8 кл.)3 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”
2004Здор Григорій (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з історії
2004Костяна Юлія (5 кл.)2 місце в обласному конкурсі мовознавців ім. Яцика
2004Кузуб Тетяна (9 кл.)2 місце в обласному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва “І буде мир”
2004Петренко Володимир (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з інформатики
2004Петросян Крістіна (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з української мови
2004Підгорний Богдан (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з історії
2004Рибчановська Ярослава (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови
2004Синяговська Яна (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2004Сімонова Олена (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з біології
2005Алексенко Вікторія (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з біології
2005Баранцов Сергій (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2005Заворотня Надія (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2005Іванов Ігор (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з історії
2005Лашко Василь (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з інформатики
2005Рибчановська Ярослава (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2005Синяговська Яна (10 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2005Шпортун Юля (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2006Алексенко Віка (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з біології
2006Кравцова Марина (9 кл.)1 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”
2006Підгорний Богдан (10 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з історії
2006Рибчановська Ярослава (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2007Каменєв Андрій (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2007Касяненко Яна (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2007Костяна Юлія (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2007Кужим Роман (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з інформатики
2007Милашевич Тетяна (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з інформатики
2007Підгорний Богдан (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з історії
2007Рибчановська Ярослава (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2008Каменєв Андрій (10 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2008Костяна Юлія (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2008Костяна Юлія (9 кл.)1 місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
2008Кужим Роман (10 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформатики
2008Новікова Катерина (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з англійської мови
2008Рибчановська Ярослава (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2009Каменєв Андрій (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2009Касяненко Яна (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2009Костяна Юлія (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2009Кужим Роман (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з інформатики
2009Сухопарова Юлія (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2009Сухопарова Юлія (11 кл.)3 місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
2010Іващенко Олександр (8 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з історії
2010Турубара Ольга (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2010Костяна Юлія (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2010Пустовойтова Яна (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2011Підгорний Андрій (8 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з історії
2011Захаренко Валентина (8 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2011Іващенко Олександр (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з історії
2012Клочко Олександр (11 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2012Захаренко Валентина (9 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2012Підгорний Андрій (9 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з історії
2012Шевельова Людмила2 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2012Шевельова Людмила2 місце у Всеукраїнському конкурсі ім. Т. Г. Шевченка
2012Демура Вікторія3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2012Живолуп Світлана (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з англійської мови
2012Іващенко Олександр (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з історії
2012Шевельова Людмила3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2013Вовк Олексій (10 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2013Підгорний Андрій (10 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з історії
2013Вареник Анастасія (8 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2013Іващенко Олександр (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з історії
2013Шевельова Людмила (10 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2013Дреєв Ігор (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2013Дунай Маргарита (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з біології
2013Корнієнко Марина (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з екології
2013Шевельова Людмила (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2014Вовк Олексій (11 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2014Підгорний Андрій (11 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з історії
2014Дунай Маргарита (10 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з екології
2014Іващенко Ольга (10 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2014Харченко Анна (8 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2014Гетьман Олександр (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з англійської мови
2014Дреєв Ігор (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2014Дунай Маргарита (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з біології
2014Пилипенко Анастасія (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з англійської мови
2014Пилипенко Анастасія (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2014Шевельова Людмила (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2015Дреєв Ігор (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2015Матухно Дмитро (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2015Дунай Маргарита (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з екології
2015Іващенко Ольга (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2015Клименко Станіслав (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з історії
2015Пилипенко Анастасія (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з англійської мови
2015Пилипенко Анастасія (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2015Романенко Богдана (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2016Матухно Дмитро (10 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2016Данилова Віта (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2016Антонова Софія (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з англійської мови
2016Матухно Дмитро (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з математики
2016Сергієнко Тетяна (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з екології
2016Чайка Вікторія (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2016Чебишева Аліна (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2016Чебишева Аліна (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2016Шевцов Роберт (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2017Матухно Дмитро (11 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2017Шевцов Роберт (9 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2017Данилова Віта (10 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2017Бойко Ольга (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2017Матухно Дмитро (11 кл.)3 місце в обласній WEB-олімпіаді з інформатики
2017Чебишева Аліна (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з російської мови та літератури
2017Іващенко Олег (11 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з біології
2017Моргун Максим (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з математики
2017Антонова Софія (10 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з англійської мови
2017Павленко Станіслав (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з правознавства
2017Терещенко Артем (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з математики
2018Шевцов Роберт (10 кл.)1 місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій
2018 Снігирь Олена (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури
2018 Снігирь Олена (9 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з історії
2018Терещенко Артем (9 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з математики
2018Терещенко Артем (9 кл.)1 місце в ХХІ змаганнях з математики ім. М.В. Остроградського
2018Данилова Віта (11 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2018Бойко Ольга (10 кл.)2 місце в обласній олімпіаді з трудового навчання
2018Чайка Вікторія (8 кл.)3 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури

 

Переможці та призери II, III етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН

1997Рубан Тетяна (9 кл.)3 місце в II етапі (секція української мови і літератури)
1998Рубан Тетяна (10 кл.)2 місце в II етапі (секція української мови і літератури)
1999Цимбал Тарас (10 кл.)1 місце в II етапі (секція української мови і літератури)
1999Цимбал Тарас (10 кл.)1 місце в II етапі та 2 місце в III етапі (секція історії)
2000Цимбал Тарас (11 кл.)1 місце в II етапі (секція історії)
2000Тягун Тетяна (11 кл.)1 місце в II етапі (секція української мови і літератури)
2001Петренко Олександр (10 кл.)1 місце в II етапі (секція історії)
2001Бондаренко Тетяна (9 кл.)1 місце в II етапі (секція української мови і літератури)
2001Дондоха Лариса (11 кл.)3 місце в II етапі (секція історії)
2001Горбенко Олена (11 кл.)3 місце в II етапі (секція правознавства)
2001Мартиросян Жанна (11 кл.)грамота за активну участь у II етапі (секція біології)
2003Цимбал Анастасія (11 кл.)1 місце в II етапі (секція української мови і літератури)
2003Бондаренко Тетяна (11 кл.)1 місце в II етап (секція української мови і літератури)
2003Бондаренко Тетяна (11 кл.)2 місце в II етап (секція української мови і літератури)
2003Кузуб Анатолій (11 кл.)грамота за участь у II етапі (секція інформатики)
2004Петросян Крістіна (11 кл.)2 місце в II етапі (секція мистецтвознавства)
2004Кузуб Тетяна (9 кл.)2 місце в II етапі (секція техніки)
2004Сімонова Олена (9 кл.)3 місце в II етапі (секція сільського господарства)
2005Кузуб Тетяна (10 кл.)2 місце в II етапі (секція техніки)
2005Кузуб Тетяна (10 кл.)2 місце в II етапі та лауреат ІІІ етапу (секція інформатики)
2005Клименко Анастасія (9 кл.)2 місце в II етапі (секція мистецтвознавство)
2005Шпортун Юлія (10 кл.)нагороджена грамотою за участь в II етапі (літературознавство)
2006Кузуб Тетяна (11 кл.)1 місце в II етапі (секція техніки)
2006Кузуб Тетяна (11 кл.)1 місце в II етапі (секція інформатики)
2007Кравцова Марина (10 кл.)грамота центру естетичного виховання за вагомі досягнення в науковій діяльності (секція англійської мови)
2007Гербіченко Тарас (11 кл.)грамота еколого-натуралістичного центру (секція лісового господарства) за успіхи у науковій діяльності
2008Дерій Оксана (10 кл.)1 місце в II етапі (секція етнології)
2008Соловйова Анна (10 кл.)3 місце в II етапі (секція мистецтвознавства)
2008Сухопарова Юлія (10 кл.)3 місце в II етапі (секція зарубіжної літератури)
2008Дебела Яна (11 кл.)3 місце в II етапі (секція психології)
2009Кужим Роман (11 кл.)1 місце в II етапі та лауреат ІІІ етапу (секція інформатики)
2009Сухопарова Юлія (11 кл.)1 місце в II етапі (секція зарубіжної літератури)
2009Дерій Оксана (11 кл.)1 місце в II етапі (секція етнології)
2009Раб Інна (11 кл.)3 місце в II етапі (секція української літератури)
2010Лінченко Богдан (11 кл.)2 місце в II етапі (секція етнології)
2010Пустовойтова Яна (11 кл.)2 місце в II етапі (секція етнології)
2010Литвинчук Ігор (9 кл.)3 місце в II етапі (секція інформатики)
2011Клочко Олександр (10 кл.)2 місце в II етапі (секція інформатики)
2011Демура Вікторія (10 кл.)3 місце в II етапі (секція математики)
2012Демура Вікторія (11 кл.)1 місце в II етапі (секція математики)
2012Даценко Владислав (11 клас)3 місце в II етапі (секція аграрних наук)
2012Клочко  Олександр (11 кл.)2 місце в II етапі  (секція інформатики)
2012Шевельова Людмила (9 кл.)2 місце в II етапі (секція української літератури)
2013Ткаленко Богдан (11 кл.)1 місце в II етапі (секція аграрних наук)
2013Бабкова Вероніка (11 кл.)3 місце в II етапі (секція етнології)
2013Шевельова Людмила (10 кл.)3 місце в II етапі (секція української літератури)
2014Антропова Анна (10 кл.)3 місце в II етапі (секція "Українські народні ремесла")
2014Корнієнко Марина (11 кл.)3 місце в II етапі (секція аграрних наук)
2014Шевельова Людмила (11 кл.)3 місце в II етапі (секція української літератури)
2015Дунай Маргарита (11 кл.)2 місце в II етапі та лауреат ІІІ етапу (секція «Охорона природи та раціональне природокористування»)
2015Романенко Богдана (9 кл.)2 місце в II етапі (секція мистецтвознавства)
2015Харченко Анна (9 кл.)2 місце в II етапі (секція «Українське народне мистецтво»)
2015Чебишева Аліна (9 кл.)2 місце в II етапі (секція «Географія та ландшафтознавство»)
2016Міщенко Юлія (9 кл.)3 місце в II етапі (секція «Українське народне мистецтво»)
2016Чебишева Аліна (10 кл.)3 місце в II етапі (секція «Географія та ландшафтознавство»)
2017Чебишева Аліна (11 кл.)3 місце в II етапі (секція «Етнологія»)
2017Іващенко Олег (11 кл.)3 місце в II етапі (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»)
2017Міщенко Юлія (10 кл.)3 місце в II етапі (секція «Українське народне мистецтво»)
2017Фроленкова Марія (11 кл.)грамота за участь в в II етапі (секція «Медицина»)
2018Міщенко Юлія (11 кл.)2 місце в II етапі (секція «Українське народне мистецтво»)
2018Самойлюк Діана (10 кл.)2 місце в II етапі (секція «Географія та ландшафтознавство»)