Архів категорії: Uncategorized

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 відбулися патріотичні заходи.

АКЦІЯ “ПІДГОДУЙ СИНИЧКУ В ТЯЖКИЙ ЗИМОВИЙ ЧАС”

Зима для птахів – це велике випробування. В зимовий час вони гинуть не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Особливо важко птахам в ті часи, коли ожеледиця і сильні снігопади, коли земля та гілки дерев покриті льодом і снігом. Тому птахи потребують нашої допомоги.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі Снідом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також, як день пам’яті жертв цього захворювання.

НАВЧАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ У СЕМЕНІВСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ №2

28 листопада у нашій школі відбулось практичне відпрацювання евакуаційних заходів, яке запобігає виникненню паніки, а також забезпечує організацію учнів та працівників в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Підсумки голосування

  Рейтинг проєктів (села) (311,7 KiB, 20 завантажень)

Шкода, наш проєкт не потрапив до списку переможців 🙁
Але!!! Ми побачили, яка у нас велика підтримка, що ми маємо багато друзів.

Дякуємо всім, хто віддав за нас свій голос. 

Подивитися.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

“Згадайте нас – бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.”

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний день в Україні, який припадає на четверту суботу листопада. Цьогоріч в Україні 23 листопада вшановують пам’ять жертв Голодоморів.

«МИ НЕ ЗГАНЬБИЛИ СЛАВУ НАШИХ ПРЕДКІВ, НОВИХ ГЕРОЇВ ДАЛИ НЕБЕСАМ!»

21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи у Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 були проведені тематичні заходи патріотичного і виховного змісту.

ВИСТАВКА РОБІТ “САМОВРЯДУВАННЯ МОЇМИ ОЧИМА”

У листопаді у нашій школі відкрилась виставка робіт учасників і переможців обласного конкурсу “Самоврядування моїми очима”, проведений обласним департаментом економічного розвитку.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ У СЕМЕНІВСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ № 2

9 листопада – День української писемності та мови. Його відзначають у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, який присвятив служінню слову не день – усе життя.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

У рамках цього місячника, який проходив з 1 жовтня 2019 року по 31 жовтня 2019 року в Семенівському НВК №2 була проведена наступна робота:
бесіда «У світі книг»;
вікторина «Що ми знаємо про книгу»;
конкурс читців «Ми і поезія»;
конкурс малюнків «Бібліотека майбутнього»
І на закінчення цього місячника було проведено бібліотечний урок «Нові українські книги».