Архів категорії: Uncategorized

Шкільна психологічна служба

Шкільна психологічна служба працює в телефонному режимі. Можна звертатись за номером:
066 306 25 06

УВАГА! ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ УРОКІВ.

КАРАНТИН НЕ ПРИВІД ПРОГУЛЮВАТИ: ПІДГОТОВКУ ДО ЗНО ТРАНСЛЮВАТИМУТЬ ПО ТЕЛЕВІЗОРУ

Під час карантину на телеканалі “Рада” транслюватимуть освітні курси для підготовки до незалежного оцінювання.

Навчальний матеріал також буде доступний на YouTube-каналі Міністерства освіти та науки.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КАРАНТИНУ

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджено тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Карантин та обмеження проведення масових заходів запроваджується для того, аби зменшити ризики поширення коронавірусу COVID-19. Це не канікули, а велика відповідальність, яка покладається на кожного. Аби ці обмеження були дійсно ефективними, варто якомога більше залишатися вдома, вчитися дистанційно. Не варто зустрічатися з друзями лише тому, що у Вас є вільний час. На цей період краще обмежити великі зустрічі і походи в заклади, де досить людно. Пам’ятайте, що під час інкубаційного періоду коронавірус може не проявлятися симптоматично, проте людина може все одно передавати вірус.
Шановні Батьки!!! Сенс призупинення освітнього процесу в усіх освітніх закладах  полягає в тому, щоб Ваші діти залишались ВДОМА, уникаючи масового скупчення людей. Ми досягнемо мети карантинних заходів тільки якщо, усі будемо їх виконувати. А ступінь ефективності карантину напряму залежить від того, наскільки будуть обмежені контакти.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

У зв’язку з складною епідеміологічною обстановкою та на виконання постанови Кабінету міністрів України № 211 від 11.03.2020 та наказу Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради № 44 від 11.03.2020, Семенівський навчально-виховний комплекс на період карантину запроваджує дистанційне навчання для учнів  навчального закладу.

НА ПОЛТАВЩИНІ ФІНІШУВАВ РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА “ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ”

Майже 700 творчих робіт від маленьких мешканців Полтавщини взяли цього року участь у регіональному турі щорічного конкурсу дитячого малюка від ДП «Редакція журналу «Охорона праці», що проходить за підтримки Державної служби України з питань праці.

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС “МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я”

04 березня на базі нашої школи відбувся перший відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

ВИСТУП ТЕАТРАЛЬНОГО КОЛЕКТИВУ “РОВЕСНИК”

28 лютого 2020 р. на базі нашої школи відбувся І етап обласного огляду-конкурсу театральних колективів «Браво». В огляді-конкурсі взяли участь театральні колективи з 5 закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради.

На конкурс учасники представили уривки з драматичних, комедійних творів, а також сучасну композиції та лялькову виставу. За результатами змагань театральний колектив «Ровесник» нашої школи здобув I місце.

Вітаємо учасників – учнів 8-Б класу: Міщан Владиславу, Цилюрика Тараса, Корнієнко Ліліанну, Гавриленка Максима, Телешун Дар’ю, Сіренка Івана, Журавля Юрія та їхніх керівників – вчителя української мови та літератури Черкесенко Віту Анатоліївну, вчителя історії Шудрю Наталію Василівну та вчителя російської мови та зарубіжної літератури Шевченко Олену Вікторівну.

КОРОНАВІРУС: ПРОФІЛАКТИКА, ІНФІКУВАННЯ І ПОШИРЕННЯ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний залучити учнівську молодь до вивчення окремих предметів. Участь в олімпіаді, спрямована на отримання позитивного результату, потребує чимало зусиль, а перемога дістається тільки наполегливим і цілеспрямованим.