КАРАНТИН НЕ ПРИВІД ПРОГУЛЮВАТИ: ПІДГОТОВКУ ДО ЗНО ТРАНСЛЮВАТИМУТЬ ПО ТЕЛЕВІЗОРУ

Під час карантину на телеканалі “Рада” транслюватимуть освітні курси для підготовки до незалежного оцінювання.

Навчальний матеріал також буде доступний на YouTube-каналі Міністерства освіти та науки.“Карантин ніколи не сприяє якісному навчанню – особливо від цього страждають учні випускних класів. Саме тому з ініціативи Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій ми хочемо нагадати про те, що існують онлайн-інструменти підготовки до ЗНО. Ті, хто мають якісний інтернет, зможуть ознайомитися з уроками під час трансляцій та швидко вибрати для проходження найкращий для себе курс. А ті, хто не мають якісного підключення, зможуть дивитися уроки на ТК “Рада”, – зазначила заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Перші випуски будуть присвячені лекціям з української мови та літератури, біології, математики й  історії України. Повний контент курсів підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна пройти самостійно на освітніх платформах:

EdEra;
ILearn (Освіторія);
Prometheus;
BeSmart;

Навчальні ролики транслюватимуться із середи по п’ятницю в ранковий (8:00 – 9:00) та вечірній час (18:30 – 21:00).А також у вихідні дні – шість годин поспіль, починаючи з 10 ранку.

Залишити відповідь