ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

Дорогі діти!

        Більше місяця ми всі перебуваємо на карантині. Весь педагогічний колектив з нетерпінням чекає на зустріч з вами в стінах рідної школи для завершення навчального року в звичному режимі. Намагаємося за допомогою відеоуроків, презентацій, онлайн тестування, спілкування в соцмережах та месенджерах, посилання на ресурс Інтернету, Всеукраїнської  школи онлайн, самостійного опрацювання  навчального матеріалу та індивідуальних консультацій, у різних доступних  режимах,  виконати навчальну програму 2019-2020 навчального року. Віримо в те, що кожен із вас має бажання, можливості  та  знаходить час для дистанційного навчання. 

        Особливе  звертання до вас, наших  найдоросліших  учнів, випускників старшої школи! Для вас, мої рідненькі, ЗНО переноситься, але не відміняється. А від його результатів залежить ваше майбутнє!!!  Надіюся, що за роки навчання ми навчили вас вчитися, самостійно опрацьовувати навчальний матеріал, аналізувати, систематизувати, робити висновки. Ви маєте координати кожного з нас та можливість отримати, при потребі, індивідуальну консультацію.

        Використовуйте можливості онлайн школи. Вірте у свої сили та можливості. Пам’ятайте, що ми вас усіх дуже любимо і готові завжди прийти на допомогу.

        Для учнів початкової та базової (9клас) шкіл  Міністерство освіти відмінило ДПА.

        Знайте, що основне завдання карантину – це збереження вашого життя і здоров’я, дорогі наші  дітки. А узагальнити та скоригувати дистанційно вивчений навчальний матеріал ми зможемо якщо не весною, то восени.  Щиро надіємося, що карантин незабаром  закінчиться. І наша рідна школа з великою радістю і теплом зустріне своїх дзвінкоголосих, здорових і щасливих дівчаток і хлоп’ят.

        Тож бережіть себе, дотримуйтесь режиму карантину, правил  збереження здоров’я та дистанційного навчання.

        Ми всіх вас дуже любимо і щиро чекаємо на зустріч із кожним.

З надією і вірою в найкраще Любов Михайлівна Шудря.

Залишити відповідь