День Захисту дітей, 1 червня, в Семенівському НВК №2 був ознаменований урочистою подією. Відбулося нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та творчих конкурсів. Нагороди від Семенівської селищної ради вручили заступник голови Семенівської ОТГ Оніпко А.М. та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Полтавської області Петухова Н.М.

Учні одержали грошові премії та солодкі подарунки. Нагороди отримали учениця 9 класу Левченко Яна (диплом І ступеня олімпіади з української мови та літератури), учениця 11-А класу Снігирь Олена (дипломи ІІІ ступеня з української мови та історії), учень 11-А класу Терещенко Артем (диплом ІІІ ступеня з математики), учениця 10 класу Лихонос Анна (диплом ІІІ ступеня з екології), учениця 9 класу Мізін Катерина (диплом ІІІ ступеня з правознавства), учениця 9 класу Чопей Людмила (диплом ІІІ ступеня з трудового навчання). Відзначені учителі, які готували цих учнів до перемоги: Скрипніченко Л.Г., Підгорний В.М., Притула Р.Г., Буряк В.І., Кравцова Л.П., Кузуб Л.А..

Чимало нагород отримали учасники творчих конкурсів та їх наставники. Учениця 11-А класу Снігирь Олена стала переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» (ІІ місце) та абсолютним переможцем у обласному етапі цього конкурсу. Також Олена перемогла в обласному конкурсі «Збережи ялинку» в номінації «Новорічно-різдвяна композиція» (диплом І ступеня).

Переможцями в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Самоврядування очима дітей» стали Безпалько Катерина (4-А клас), Орел Адель (3-А) та Мироненко Еріка (7-А клас). Катерина Безпалько здобула І місце в обласному конкурсі «Я і мої права». Михайлюк Анжеліка (7-Б) клас стала призером двох обласних конкурсів: «Самоврядування очима дітей» (ІІ місце) та «Знай і люби свій край» (ІІІ місце). Білоус Анастасія (4-А клас) та Ярослава Шудря (6-Б клас) здобули перемогу в обласному етапі IX Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей», де у всіх номінаціях першими були вихованці студії образотворчого мистецтва «Золота палітра» (керівник Ж.О. Романенко).

І місце в обласному конкурсі «Збережи ялинку» в номінації «Сюжетна композиція» виборола учениця 8-А класу Калантиря Валерія (керівник Л.А. Кузуб).

Незважаючи на карантин, учні брали участь у конкурсах та олімпіадах онлайн. Учень 11-А класу Артем Терещенко взяв участь у VI Всеукраїнській олімпіаді «На урок з трьох навчальних дисциплін: з математики (диплом І ступеня), української мови та літератури (диплом ІІ ступеня), англійської мови (диплом ІІ ступеня). Сертифікатами за участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку «Озеленення України» нагороджені Безпалько Катерина, Білоус Анастасія (4-А клас), Варнавська Поліна (6-Б клас), Недюха Євгенія (4-А), Крижня Софія (дошкільна група).

Почесні гості подякували учням та учителям за результативну працю та побажали нових звершень. Підвела підсумок директор Семенівського НВК №2 Л.М. Шудря, яка узагальнила здобутки педколективу за 2010-2021 навчальний рік, привітала учнів з Днем захисту дітей та відзначила творчу працю педагогів.0

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст