ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ ВИПУСКНИКАМ 11-Х КЛАСІВ

 31 липня  2020 року  відбулося вручення свідоцтв  про повну загальну середню освіту випускникам 11 класів Семенівського навчально-виховного комплексу № 2. Урочистість відбулася на шкільному подвір’ї із дотриманням усіх карантинно-епідеміологічних вимог: всі присутні були в масках, дотримувалися дистанції, для кожного класу свято проводилося окремо, випускників розсадили на стільці на відстані 1,5 метри. 
Це був хвилюючий, водночас радісний і сумний день. Від щирого серця привітала учнів із закінченням навчання директор школи Шудря Любов Михайлівна , яка побажала дітям здійснити свої мрії і досягти вершин та вручила 39 випускникам 11-А та 11- Б класів свідоцтва про  повну загальну  середню освіту. 

Серед цьогорічних випускників Терещенко Артем та Снігирь Олена отримали за високі досягнення у навчанні золоті медалі. До речі, Артем та Оленка на двох отримали 5 результатів із ЗНО найвищої якості – 12 балів! Після цього класні керівники Підгорний В.М. та Зінченко Л.В.  звернулися до  своїх любих учнів добрими словами і мудрими порадами. Торкнулися душі кожного з присутніх  слова перших вчителів Ткаченко Н.Б. та Гаврилаш М.О. На сам кінець, за давньою шкільною традицією Любов Михайлівна та Людмила Павлівна відкрили шкільні ворота (символ самостійного життя), а матері благословили дітей  вишитим рушником, який простелили на щастя і долю.

На жаль, епідеміологічна ситуація в країні не дозволила цьогоріч організувати для дітей традиційне свято. Але, вболіваючи за кожного нашого випускника, ми намагалися  зробити все можливе, щоб у цю хвилюючу мить вони відчули всю нашу любов і підтримку.

Дорогі випускники! Ви – майбутнє нашої країни.  Бажаємо побільше оптимізму, натхнення та наполегливості та невичерпної енергії! Любіть життя, не забувайте рідних, будьте гідними і справедливими. Бажаємо вам успішного вибору професії та втілення заповітних бажань! Ідіть же сміливо і впевнено до своїх мрій, долайте труднощі і перешкоди. Хай лагідним вогником зігріває ваші душі спогад про рідну школу, теплу батьківську оселю та святу Семенівську землю.

Щасливої дороги, дорогі наші випускники!

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст