1 вересня 2020 року  відбулася урочиста лінійка до Дня знань для учнів першого та одинадцятого класів  Семенівького навчально-виховного комплексу № 2. Урочистість відбулася на шкільному подвір’ї із дотриманням усіх карантинно-епідеміологічних вимог: всі присутні були в масках, дотримувалися дистанції. Святкування 1 вересня для учнів 2 – 10 класів проходило в межах кожного класу окремо.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Для них розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021 року. Цього дня до школи завітали почесні гості : селищний голова Милашевич Л.П., депутат обласної ради Куцовол В.М., головний спеціаліст відділу  освіти сім’ї, молоді та спорту Гаркава Л.А. Директор школи Л. М. Шудря привітала всіх з чудовим святом Днем Знань та подякувала всім, хто допомагає закладу. Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Під час за­хо­ду лу­на­ли вір­ші з вуст пер­шоклас­ни­ків та сло­ва від їх нас­тавни­ків. Та­кож одинадцятикласники по­ра­ду­ва­ли сво­їми піс­ня­ми. Сьогодні вперше на лінійці пролунав Гімн Семенівського НВК № 2 (слова Шудрі Л.М.).

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.
Дорогі школярі! Вітаємо вас з початком нового навчального року. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!

 

 

 

Від admin

Залишити відповідь


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/semnv128/public_html/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 373