Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру,  навчальний день розпочався  радіолінійкою  «Нам потрібне мирне небо!», яку підготували учениці 9-Б класу Міщан Владислава та Телешун Дар’я (педагог-організатор Марчук В.В.). Класними керівниками проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», «Я за мир в Україні» ,«Під мирним небом». На шкільному подвір’ї учні утворили масове формування «МИР», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави. Учні 3-Б класу (класовод Чередник В.А.) виготовили паперових «Метеликів миру». Також учні 4-А та 4-Б класів (класоводи Ткаченко Н.Б., Гаврилаш М.О.)  приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.  До кожного паперового голуба прикріпили свої  листи, в яких бажають усім людям здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Учасники художньої студії «Золота палітра» (кер. Ж.О. Романенко) разом з представниками учнівського самоврядування (педагог-організатор Марчук  В.В.) створили композицію «Хай буде мир в усьому світі» .

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Від admin

Залишити відповідь


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/semnv128/public_html/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 373