Знову і знову подумки повертаємося до минулого. Без минулого немає майбутнього. Повертаємося не тільки тому, що пережите залишає невиправний слід у пам’яті, але і для того, щоб мати уроки на майбутнє. 77 років тому відбулося вигнання із Семенівщини нацистських окупантів. З нагоди цього Дня у нашій школі було проведено тематичну радіолінійку для 1- 11 класів.

Для учнів 2-4 класів відбувся «Урок мужності» біля пам’ятника загиблим воїнам. У всіх класах проведено виховні години, представники учнівського самоврядування виготовили тематичну стінгазету. Делегації учнів 5-11 класів поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам нацизму» та до пам’ятника загиблим воїнам.

Перед могилами наших дідів і прадідів, перед сивочолими ветеранами, які подарували нам мир, життя, розгромили ворога і захистили нашу землю ми обіцяємо любити Україну, своєю працею і вчинками зробити її сильною, багатою і квітучою.

Шановні ветерани!!! Дозвольте від усього серця побажати вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Честь і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв.

Від admin

Залишити відповідь


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/semnv128/public_html/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 373