Сьогодні, 5 жовтня, відзначають Всесвітній День учителя у більш, ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства. 2 жовтня  у Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 відбулося свято, присвячене Дню працівників освіти. Урочистості розпочалися  з вітань, нагороджень та квітів від селищного голови Людмили Павлівни Милашевич. Директор школи Шудря Любов Михайлівна привітала усіх працівників зі  святом. Учні школи підготували святковий концерт. Пісні, танці, жарти та кумедні сценки змусили  глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати. Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів та працівників школи.

Дорогі вчителі та працівники школи!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!

 

Від admin

Залишити відповідь


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/semnv128/public_html/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 373