Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада. Саме у цей день 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Кожного року на честь цієї знаменної дати в більшості країн проходить велика кількість благодійних акцій та заходів, спрямованих захистити права дітей і підвищити рівень їхнього добробуту. Сьогодні наша шкільна громада теж долучилася до святкування. Ми намагалися озброїти усіх наших учнів знаннями про їхні права, не забуваючи про обов’язки. Ми спільно з дітьми розбиралися, які дитячі права реалізуються в нашому закладі. З учнями 10-х класів ми обговорювали проблеми, з якими сьогодні стикаються діти у світі. Ми намагалися шукати рішення, що потрібно зробити, щоб зупинити насильство в житті дітей. Також, ми обговорювали, що мають зробити батьки, школа, держава чи громада, а також самі діти, щоб їхні права не порушувалися. Для учнів 1-4 класів в доступній формі було проведено інтерактивне заняття «Декларація прав дитини».

У Всесвітній день дитини ми вітаємо всіх дітей, вітаємо всіх тих,  хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом Вас, і нехай цей день залишить тільки приємні спогади!

0

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст