21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

У Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Для учнів 5-9 класів відбулися  виховні години на тему:  «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України», «Свобода та відповідальність». Учителі початкової школи провели патріотичні ранки «День Гідності й Свободи – крок у Європу». Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі. Організовано виставку публікацій у шкільній бібліотеці «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні», відбулися години поезії, присвячені героям Небесної Сотні, учнівські конференції “День Гідності та Свободи в Україні”.

Ці заходи – нагадування всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!

0

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст