У грудні святкується чудове свято творчої професії і хобі – Міжнародний день художника. 

Міжнародний день художника – порівняно молоде свято, затверджене асоціацією з інтернаціональним статусом «Мистецтво народів світу». Дата отримала своє законне місце в календарі 8 грудня 2007 року.

Мистецтво – одне з найдавніших мистецтв. Ще древні люди зображали на стінах печер все, що бачили – інших людей, тварин, сцени з життя. Так що перші художники – вихідці з печер.

Талановиті художники завжди користувалися повагою, а їхні картини, ікони, розпис – предметами розкоші і творами мистецтва.

Художник – не тільки зображувач, але ще і філософ, мислитель, психолог. У картинах часто можна побачити набагато більше, ніж просто реалістичне або просто красиве зображення. Творці вкладають в них мораль, відображення епохи, певний посил. Такі картини і не тільки стають вічними експонатами, відомими на весь світ.

І в цей день ми хочемо привітати нашу талановиту вчительку – Жанну Олександрівну Романенко, це творча неординарна особистість, яка постійно працює над підвищенням рівня своєї майстерності, знань про культуру та мистецтво України, світу. А найголовніше, що вона не рахуючись з робочим часом, здоров’ям, відпусткою передає свої знання та вміння дітям. Вона живе мистецтвом, захоплюючи ним своїх учнів, студійців, свою родину. Частина талановитих учнів Жанни Олександрівни стали художниками, дизайнерами, архітекторами, учителями образотворчого мистецтва. Семенівський НВК №2 пишається своєю талановитою колегою, яка живе роботою з дітьми, живе для дітей, надихає своїх вихованців на виконання шедеврів. Дякуємо їй за те, що вона своїми чудовими творами мистецтва приносить радість людям, сподівання на краще майбутнє, дарує святковий настрій.

Бажаємо їй творчих успіхів, талановитих учнів, міцного здоров’я та морального та матеріального задоволення від результатів своєї праці.

+1

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст