Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

18 грудня до учнів Семенівського навчально-виховного комплексу №2 завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні 4-А та 4-Б класів(класоводи Ткаченко Н.Б., Гаврилаш М.О., учитель музики Марчук В.В.) підготували театралізовані дійства «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай.» Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали. Виховні заходи у відбулися у кожному класі окремо, з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, без присутності батьків, дідусів, бабусь та інших відвідувачів.

Щиро дякуємо  депутату обласної ради Куцоволу В.М. за те, що забезпечили дітей дошкільної групи та учнів 1-4 класів прекрасними подарунками, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх класів, аби знову поринути в світ знань.

+1

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст