Що може зрівнятися з новорічними святами? Ні для кого не секрет, що їх люблять усі, а особливо діти. Чудовий новорічний настрій для нас зазвичай пахне хвоєю, виблискує ялинковими прикрасами. Ми чекаємо у новорічну ніч дива і шукаємо подарунки під ялинкою, які нам приготував Святий Миколай. 

У нашому закладі також хотілося новорічної атмосфери. До створення новорічного настрою у нашій школі долучилися всі – і дорослі учні, і малеча. У холі з’явилась ялинка, прикрашена дитячими роботами, а поруч розташувалися витинанки, які виготовили діти разом з педагогом-організатором Марчук В.В. та учителем трудового навчання Зінченком М.Л. Дякуємо засновнику СФГ «Оберіг» Сидоренку А.В. за кошти, на які було придбано банер для фотографування. Щиро дякуємо приватному підприємцю Степаненко Л.І. за те, що забезпечила дітей дошкільної групи та учнів 1-4 класів солодкими подарунками. Ми раді, що у Ваших обличчях знайшли чуйних, небайдужих людей, які поділилися теплом своєї душі з дітьми, створили для них свято.

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій. Нехай збудеться все задумане, а 2021 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. 

Бажаємо усім, аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим! 

+3

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст