10 січня – це особливий день, який мережа Gardener’s Network запропонувала присвятити вдячності кімнатним рослинам. Це щорічне свято нагадує, якими важливими та особливими є для нас кімнатні рослини.

Більшість любителів кімнатних рослин, напевне, інтуїтивно відчувають ту користь для власного психічного здоров’я, яку вони отримують, піклуючись та милуючись рослинами. щоб дати відповіді на запитання: “Чому потрібно мати вдома кімнатні рослини?” Спробуємо це зробити і ми:

– кімнатні рослини вдома – це дуже красиво.

– рослини поліпшують санітарно-гігієнічні умови приміщення.

– кімнатні рослини можуть давати плоди.

– рослини – це простір для творчості, вияву ваших дизайнерських здібностей.

– рослини допомагають виховувати дітей. Адже дитина, яка виростила рослину, навряд чи стане жорстокою.

 – рослини можуть допомагати тим, хто немає можливості тримати тварин, але хоче про когось піклуватися.

– можна виростити подарунок для будь-якого свята своїми руками.

– багато кімнатних рослин мають лікувальні властивості.

Після наведених вище аргументів на користь кімнатних рослин, думаємо, у вас не залишиться жодних сумнівів щодо того, мати чи не мати їх удома.

Для жителів мегаполісів кімнатні рослини стають альтернативою повноцінної взаємодії з природою у щоденному житті. А ми, жителі сільської місцевості, маємо змогу завжди мати частинку квітучого літа на підвіконні.

Отож, цей «непомітний» вплив, який мають на наше життя кімнатні рослини, важко переоцінити, тому в цей день вдячності подякуймо своїм улюбленцям!

Мабуть немає родини, де б не вирощували квіти в оселі, а значить є чим похвалитися. Тож оголошуємо конкурс на краще фото кімнатної квітки, але обов’язкова умова – потрібно зробити підпис зі вказаною ботанічною назвою. Фото надсилайте на електронну адресу – valentina-burak@ukr.net

Приклад фото з підписами прислала вчитель біології Буряк Валентина Іванівна:

Орхідея Фаленопсис. Має дуже дуже красиві квіти і довгий період квітування.
Паперомія. Чудова квітка, що має властивість очищати повітря від формальдегідів та інших токсинів, насичуючи повітря киснем.
+4

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст