Учні 3-Б класу (класовод Чередник В.А.) та 4-А класу (класовод Ткаченко Н.Б.) взяли участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді “На урок”. Показали свої знання та отримали нагороди.
 
3-Б КЛАС
з математики (Чередник В.А.):
  • Диплом І ступеня – Тонконог Єва;
  • Диплом І ступеня – Кацун Денис;
  • Диплом ІІ ступеня – Кравченко Артем;
  • Диплом ІІ ступеня – Яременко Максим;
  • Сертифікат за участь – Сухенко Єлисей;
  • Сертифікат за участь – Тютюнник Станіслав.
з української мови та літератури (Чередник В.А.):
  • Диплом І ступеня – Тонконог Єва;
  • Диплом І ступеня – Сухенко Єлисей;
  • Диплом І ступеня – Яременко Максим;
  • Диплом ІІ ступеня – Кацун Денис.
Я досліджую світ (Чередник В.А.):
  • Диплом ІІІ ступеня – Тонконог Єва;
  • Диплом ІІІ ступеня – Яременко Максим;
  • Диплом ІІІ ступеня – Кацун Денис;
  • Диплом ІІІ ступеня – Сухенко Єлисей.
з предметів початкової школи (Чередник В.А.):
  • Диплом І ступеня – Тонконог Єва;
  • Диплом ІІ ступеня – Сухенко Єлисей;
  • Диплом ІІІ ступеня – Кацун Денис;
  • Сертифікат за участь – Рубан Руслана;
  • Сертифікат за участь – Яременко Максим;
  • Сертифікат за участь – Кравченко Артем.
з англійської мови (Костомарова С.Ю.):
  • Диплом І ступеня – Яременко Максим;
  • Диплом ІІ ступеня – Сухенко Єлисей;
  • Диплом ІІІ ступеня – Тонконог Єва.
з інформатики (Кузуб Ю.А.):
  • Диплом І ступеня – Тонконог Єва;
  • Диплом ІІ ступеня – Сухенко Єлисей;
  • Диплом ІІ ступеня – Яременко Максим.
з мистецтва (Чередник В.А., Марчук В.В.):
  • Диплом ІІІ ступеня – Тонконог Єва;
  • Сертифікат за участь – Яременко Максим;
  • Сертифікат за участь – Кацун Денис.
4-А КЛАС

з математики (Ткаченко Н.Б.):

  • Диплом І ступеня – Бахаутдінова Кіра;
  • Диплом І ступеня – Ковтун Євгеній;
  • Диплом І ступеня – Кулик Максим;
  • Диплом І ступеня – Качан Анна;
  • Диплом І ступеня – Кравченко Анастасія;
  • Диплом ІІ ступеня – Фидря Кіра;
  • Диплом ІІ ступеня – Мостьовний Іван;
  • Диплом ІІ ступеня – Сьомак Василь;
  • Диплом ІІ ступеня – Гальченко Михайло;
  • Диплом ІІ ступеня – Кущенко Маргарита.
 
з української мови (Ткаченко Н.Б.):
  • Диплом І ступеня – Ковтун Євгеній;
  • Диплом І ступеня – Мостьовний Іван;
  • Диплом І ступеня – Кулик Максим;
  • Диплом ІІ ступеня – Бахаутдінова Кіра;
  • Диплом ІІ ступеня – Фидря Кіра;
  • Диплом ІІ ступеня – Орел Адель;
  • Диплом ІІ ступеня – Гальченко Михайло;
  • Диплом ІІ ступеня – Сьомак Василь;
  • Диплом ІІ ступеня – Качан Анна;
  • Диплом ІІ ступеня – Кущенко Маргарита;
  • Сертифікат за участь – Запорожець Дмитро.
з англійської мови (Костомарова С.Ю.):
  • Диплом І ступеня – Фидря Кіра;
  • Диплом І ступеня – Мостьовний Іван;
  • Диплом І ступеня – Кулик Максим;
  • Диплом І ступеня – Ковтун Євгеній;
  • Диплом ІІ ступеня – Бахаутдінова Кіра;
  • Диплом ІІ ступеня – Сьомак Василь;
  • Диплом ІІ ступеня – Качан Анна;
  • Сертифікат за участь – Гальченко Михайло.

 

0

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст