1 червня в Україні, як і у всьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
 
Головним міжнародним документом, який захищає права дітей в усіх країнах, Конвенція ООН про права дитини, яка прийнята Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 20 листопада 1989 року. Україна ратифікувала Конвенцію про права дитини – 27 лютого 1991 року.
 
З метою відзначення 1 червня 2021 року Міжнародного дня захисту дітей у Семенівському ЗЗСО I-III ступенів № 2 проведено відповідні заходи для дітей закладу та пришкільного оздоровчого табору відпочинку: малюнок на асфальті «Щасливе дитинство»; танцювальний челендж «Ми України діти!»; концерт «Щасливі мелодії дитинства»; спортивне свято «Сильніше, вище, скоріше»; екскурсія учнів 4-А та 4-Б класів до Семенівської центральної бібліотеки та Семенівського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавські області.
 
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, ніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст