Робототехніка – це наука, що займається проектуванням, розробкою, будівництвом, експлуатацією та використанням роботів та робототехнічних систем з метою автоматизації складних технологічних процесів та операцій.

Робототехніка є одним з обов’язкових предметів майже у всіх європейських школах. В Україні цей предмет тільки розпочинає з’являтися в навчальних планах закладів середньої освіти. Однією з головних напрямів  вивчення цього предмету є виконання великої кількість практичних завдань. Ця наука об’єднує програмування, алгоритміку, логіку, механіку, математику, проектування та фізику. Виконуючі різноманітні завдання на заняттях по робототехніці, дитина не тільки розвиває творчі здібності, але й підвищує рівень знань з точних наук.

Факультативні заняття з робототехніки в нашому навчальному закладі проводяться два роки, а от змагання з робофутболу вирішили провести вперше. До цієї події була проведена відповідна підготовка. Сконструйовані роботи-футболісти, в коридорі школи розмітили поле для змагань, підготували та протестували відповідне обладнання. Участь у змаганнях могли брати всі бажаючі. На змагання запросили і надали можливість покерувати роботами на футбольному полі учнів, які відвідують пришкільний табір відпочинку.

Велика подяка учням, що допомагали в проведенні змагань: Вольському Віталію, Назаренку Денису, Кандибею Вадиму та Болдирєву Нікіті. Вони ж були і найкращими гравцями.

Від administrator

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст