Колектив Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 щиро вітає свого шанованого директора Шудрю Любов Михайлівну з перемогою в конкурсі на заміщення вакантної посади навчального закладу!!!

         Наша школа – найкраща, а наш директор – чудова людина,  професіонал своєї справи! Вона, як справжній капітан, впевнено веде шкільний  корабель тільки вперед!

         Дорога наша Любове Михайлівно,  бажаємо нехай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу нашої школи! Нехай у всіх починаннях Вас  супроводжує удача, розуміння, підтримка колег та однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

         Щиро бажаємо Вам, Любове Михайлівно,  творчої роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо  Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на посаді нехай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Бажаємо, щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів у роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку.

         Нехай наші дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

З повагою та шаною Ваш рідний колектив

Від administrator

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст