«Казкове містечко» – так називався проєкт, який об’єднав 13 творчих дітей різного віку.
 
 
Ми задумали створити настінне панно з об’ємними гіпсовими об’єктами, розфарбованими водоемульсійною та художньою акриловою фарбами. Спочатку, як кажуть, було слово. Мрії про «Казкове місто» у шкільному коридорі ми виношували років зо два: підбирали ідеї, обговорювали, сперечались… У травні на засіданні художньої студії схвалили ескіз і вирішили реалізувати проєкт влітку.
 
 
З великим натхненням роботу було розпочато! Повірте, бажаючих не бракувало: вирівнювали, грунтували, шліфували поверхню. Діти це все навчилися робити самі (жодних майстрів не наймали). Потім розпочалось найцікавіше. Спочатку з ДВП були вирізані окремі деталі композиції (тут допомогли дорослі). Потім у роботу включились діти і продовжували роботу вже у найрізноманітніших декоративних техніках: паперопластики, аплікації, створення гіпсового рельєфу(причому, різного роду гіпсовими масами, які вчились створювати самі). Далі використовували техніки фарбування водоемульсійною фарбою та акрилового живопису. Робота тривала більше місяця і завершилася у середині липня.
 
 
16 вересня наше «Казкове містечко» було відкрите! Це втілення дитячих і дорослих мрій – казкові гриби-будинки, храми, дерева, гори, квіти, дорога вдалину, озеро, багато повітря, сонця, кольорів! Все це створювалося з натхненням, любов’ю для рідної школи, дітей, учителів, батьків, гостей та рідного селища. Відкриття «Містечка» пройшло у теплій атмосфері спогадів та вітань. Урочисто перерізали символічну стрічку і вручили заохочувальні грамоти за участь у створенні панно. Приємно було почути слова вдячності директора школи Шудрі Л.М. та заступника директора з навчально-виховної роботи Кравцової Л.П. Після цього діти організували віршовану екскурсію новоствореним Містечком і показали презентацію-спогад.
 
 
Хочеться подякувати усім дітям і дорослим, які долучилися до цієї роботи: Безпалько Катерині, Зеленцю Сергію, Рижих Софії, Болдирєвій Уляні, Орел Адель (5-А клас), М’якоті Анастасії (7 клас), Шудрі Ярославі, Чирві Вікторії, Чебан Анастасії, Швецю Станіславу (8-Б клас), Михайлюк Анжеліці (9-Б клас), Міщан Владиславі та Телешун Дар’ї (10-Б клас), а також родині Безпальків.
 
 
Сподіваємось, що наша робота сподобалась і попереду нас чекають не менш цікаві проєкти.
 
 
 
 
 

Від admin

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст