Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.
 
У цей день в усьому світі відбуваються різноманітні соціальні акції, спрямовані на інформування про небезпеку хвороби, шляхи її поширення, симптоми, особливості лікування.
 
Символ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД. Також вона є символом боротьби із захворюванням і надії на те, що незабаром знайдуть ліки від “чуми XX століття”.
 
Учні і педагогічний колектив нашої школи не могли пройти осторонь цієї проблеми.
 
Соціальниий педагог Кравченко Н.О., практичний психолог Третяк Є.І. та педагог-організатор Марчук В.В. разом із запрошеною гостею – лікарем-інфекціоністом Мартус Вірою Федосієвною провели у класах виховні бесіди щодо цієї болючої теми, а діти змогли висловити свої думки та поставити хвилюючі їх питання.

Від admin

Залишити відповідь


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/semnv128/public_html/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 373