Малюємо мотиваційний плакат: «Мирна Україна» (за темою твору Марії Приймаченко).
 
Марія Примаченко — українська народна художниця в жанрі “наївного мистецтва”, лауреатка Національної премії України імені Шевченка. Народилася і похована у селі Болотня Вишгородського району Київської області.
 
Нагадаємо, у селі Іванкові Київської області, де в неділю, 27 лютого, відбувся запеклий бій російські окупанти знищили місцевий музей, в якому зберігалися унікальні твори Марії Приймаченко.
 
Окупанти вкотре намагалися брутально знищити нашу культурну ідентичність, зрівнявши з землею історико-краєзнавчий музей, де зберігались роботи Марії Примаченко.Проте місцеві жителі винесли частину робіт з краєзнавчого музею смт Іванкова та забрали їх у свої хатиУкраїнці цінують власну культуру та роблять усе можливе для порятунку наших спільних скарбів. .(За матеріалами з інформаційних сайтів)
 
Наші студійці вирішили створити мотиваційний плакат на тему «Мирна Україна», використавши при цьому впізнаваний мотив твору знаменитої української художниці.
 
Наш могутній Лев розташований на хлібній ниві, де проростає мирний колос. Але своїми лапами обіймає квіти маку- квіти вічної та світлої пам’яті.
 
Ось такий буде у нас Лев. Діти хочуть миру і процвітання рідної України.
 
Україна –понад усе!
 
Студійці Безпалько Катерина та Зеленець Сергій у творчому процесі
Ось такий наш плакат! Миру, щастя і процвітання нашій рідній Україні!

Від admin

Залишити відповідь