Понад 600 творчих робіт від маленьких художників взяли цього року участь у регіональному турі конкурсу дитячого малюнка від ДП «Редакція журналу «Охорона праці», що проходить за підтримки Державної служби України з питань праці.
 
До участі у полтавському регіональному турі вирішили цього року приєднатись і юні художники зі Львівської, Кіровоградської, Черкаської, Сумської, Дніпропетровської, Рівненської та Тернопільської областей.
 
До складу журі з визначення переможців конкурсу увійшли представники Управління Держпраці, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, представники установ Полтави та приватні підприємці. Очолював судійську комісію перший заступник начальника Управління Держпраці Олександр Розумний.
 
Тож, за підсумками тривалого обговорення членами поважного журі були названі роботи, які справили на них найбільше враження.
 
У першій віковій групі (6 – 10 років) переможцями стали стали учні нашої школи:
І місце – Олександра Стеблян, «Тату, захисти себе!» (7 років, викладач – Жанна Романенко).
ІІ місце – Єва Телешун, «Щоб безпечно працювати треба правила вивчати!» (7 років, викладач – Жанна Романенко).
У другій віковій групі (11 – 14 років):
ІІ місце – Сергій Зеленець, «Знання з охорони праці – найцінніший вантаж» (12 років, викладач – Жанна Романенко ).
ІІІ місце – Катерина Безпалько, «Твоя удача – це знання!» (12 років, викладач – Жанна Романенко.
Вітаємо Жанну Олександрівну та її вихованців, котрі будуть представляти Полтавщину у фінальному турі Всеукраїнського Конкурсу, який відбудеться після нашої перемоги та закінченню воєнного стану.
І місце – Олександра Стеблян, «Тату, захисти себе!» (7 років, Семенівський ЗЗСО №2, викладач – Жанна Романенко)
ІІ місце – Єва Телешун, «Щоб безпечно працювати треба правила вивчати!» (7 років, Семенівський ЗЗСО №2, викладач – Жанна Романенко)
ІІ місце – Сергій Зеленець, «Знання з охорони праці – найцінніший вантаж» (12 років, Семенівський ЗЗСО №2, викладач – Жанна Романенко)
ІІІ місце – Катерина Безпалько, «Твоя удача – це знання!» (12 років, Семенівський ЗЗСО №2, викладач – Жанна Романенко)

Від admin

Залишити відповідь