Дорогі наші випускники, шановні вчителі, батьки! Щиро вітаю всіх вас з щорічним традиційним святом – прощання зі школою та отримання документів про повну загальну середню освіту.
 
До шкільного олімпу від першого дзвінка до свята прощання зі школою цього року прийшли 18 змужнілих лицарів – юнаків і 14 тендітних та вродливих дівчаток.
 
Одинадцять шкільних років! Ніби в повільному, красивому вальсі із року в рік вас кружляли шкільні роки. Під неповторну мелодію шкільного дзвінка ви відкривали нові сторінки в світ знань. Вони зріднили нас усіх. Тому сьогодні щемить серце від болю розлуки і прощання з вами та переповнює радість від того, що труд кожного випускника нагороджений документом про освіту відповідної якості, документом про робітничу професію, для тих, хто навчався в МНВК, а ще ви отримали вагомий багаж знань та вмінь, які будуть необхідні вам для навчання впродовж життя та отримання документу про омріяну професію.
 
Дорогі випускники! Своїми досягненнями у навчанні та активною життєвою позицією ви вписали яскраву сторінку в історію нашої школи. Про кожного з вас можна сказати дуже багато гарних слів, адже за роки навчання в школі ви показали себе багатосторонніми особистостями, на яких завжди можна у всьому покластись.
 
Ми пишаємося тим, що випускаємо в самостійне життя таких розумних, ініціативних, доброзичливих, трудолюбивих дітей з високими моральними цінностями, справжніх патріотів України.
 
Ваші успіхи були б неможливими без підтримки батьків. Тому сьогодні я щиро дякую всім батькам за наших дітей. Дякую вам, шановні, за співпрацю і підтримку, доброзичливе ставлення до школи, слова вдячності за учительський труд. Щиро бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя та взаєморозуміння в кожній родині, мирного неба.
 
Дорогі випускники, згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників – перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть нам, учителям, винагородою за благородний труд і терпіння.
 
Закінчена школа, і пора назавжди попрощатися не тільки з рідною партою, вчителями та однокласниками, а й з дитинством. Вас чекає більш відповідальне доросле життя, повне питань і складних рішень, іноді несправедливе, іноді незрозуміле.
 
Дуже прикро, мої любі, що навчання в старшій школі співпало з важкими часами для нашої країни: пандемія , воєнний стан. Ми не змогли забезпечити вам належного шкільного дозвілля, тематичних вечорів, дискотек, проте створили всі умови, щоб забезпечити якісне навчання, провели максимум уроків з екзаменаційних навчальних предметів, консультації з кожного предмета, що входять до мультитесту, в очікуванні максимального результату. То ж залишилось ще трішки постаратися для успішної здачі вступних іспитів, результати яких будуть квитком для досягнення ваших заповітних мрій.
 
Перед вами відкриваються нові можливості й перспективи. Завжди пам’ятайте, що головне в житті – допомагати людям, творити добро, дарувати радість, шанувати батьків.
 
Тож бажаю кожному з вас упевненості в собі, у власних силах, віри у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Це перша запорука щасливого майбутнього!
 
Здоров’я, радості, оптимізму, цілеспрямованості, удачі!
Йдіть сміливо назустріч своєї долі! Досліджуйте! Мрійте! Відкривайте!
 
Щасливих і світлих життєвих доріг вам та Божого благословення!!!
 
 

Від admin

Залишити відповідь