23 вересня Семенівщина відзначає 79-ту річницю визволення від нацизму у Другій світовій війні.
Пролетіли роки, але не заросли травою забуття стежки пам’яті, бо в них навіки сплелись трагедія та безприкладна мужність, невимовний біль втрат і свята віра.
Стрілки кривавої війни вже безповоротно вказували на захід, звідки насунулась на нашу землю страшна нацистська лавина.
І це лише посилювало лють знавіснілого ворога, який жорстокою кривавою міткою креслив шлях свого відступу.
В ряду із сумнозвісними Хатинню, Лідіце, Корюківкою стоїть і Липнягівська трагедія – вічний біль нашого краю.
Дочекавшись своїх визволителів, Семенівщина плакала радісними і гіркими сльозами, а спідометр кривавої війни ще довго намотуватиме дорогами України та Європи кілометри горя, страждань, героїзму, відчайдушного бажання перемоги.
Свята пам’ять всім полеглим в боях і хто пішов у засвіти в післявоєнні десятиліття… Їхній яскравий подвиг завжди буде високою моральною цінністю суспільства.
Низький уклін живим учасникам бойових дій! Хай береже вас Бог, бо ви — наша совість і високий духовний оберіг!
Наша щира шана всім, хто пережив ту вікопомну війну та випив свою чашу страждань… Здоров’я, благополуччя, душевного тепла і рівноваги на довгі-довгі роки!
На жаль, світ так і не навчився жити без воєн, і в двадцять першому столітті українці знову віддають життя за незалежність та територіальну цілісність держави, захищаючи її від російської навали.
Тож встановлення миру – це наше найвище прагнення, адже лише під мирним небом життя може рухатись вперед і наповнюватись світлом кожного пройденого дня!

Від admin

Залишити відповідь