Дорога наша дружна освітянська родино, всі працівники школи!!! Щиро вітаю всіх Вас з Днем працівників освіти, зі святом щирим і яскравим, дзвінкоголосим і сонячним.

Дякую Вам, високопрофесійні, талановиті, сучасні, мудрі вчителі за знання, досвід, душевне тепло, за вашу невтомну творчу працю, вічний неспокій, впровадження в своїй роботі сучасних освітніх технологій, власного педагогічного досвіду, роботу на кінцевий результат, бажання зробити свою справу, а під час воєнного стану та світової пандемії будь-яку доручену справу, якнайкраще.
Ви освоїли цифрові технології, працюєте на дистанційній платформі Сlassroom, записуєте уроки в електронні журнали, читаєте в Вайбері, пояснюєте в Zoom, надсилаєте презентації і тести в блоги. Вам вдячні батьки, вами захоплюються учні, вас пам’ятатимуть випускники.

Нехай у цей день звучать для вас найкрасивіші і найтепліші слова, на які ви по-праву заслуговуєте!

Нехай професійний успіх, творча наснага та оптимізм крокують поруч із вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх планів та задумів, як професійних, так і особистих.
Щиро дякую за роботу всім працівникам закладу, які створюють безпечне та комфортне освітнє середовище, дбають про здоров’я, калорійне харчування, чистоту і порядок, тепло і світло, забезпечують підручниками, організовують дозвілля, роблять життя школярів щасливим та безтурботним.

Бажаю всім особистого щастя, міцного духу, здійснення мрій, гідної заробітної плати, миру, здоров’я і добра. Зі святом!

Від admin

Залишити відповідь