З любов’ю до рідного краю

Відбувся фінальний етап конкурсу дитячих малюнків «З любов’ю до рідного краю». На фінал надійшло 133 роботи з Лубенського, Оржицького, Семенівського, Великобагачанського та Хорольського районів. Всі роботи фіналістів зараз виставлені у дитячій залі імені Саші Путрі у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка.

image009

Роботи оцінювали у трьох номінаціях: «Краща техніка виконання», «Приз глядацьких симпатій» і «Краще розкриття теми». Мета конкурсу –  зображення рідного краю, або того, якою діти бачать Україну.

Учасники студії «Золота палітра» взяли активну участь у конкурсі. Від закладу було представлено 21 роботу. Серед учасників були діти від 6 до 15 років. Найменша учасниця – вихованка дошкільної групи Семенівського НВК №2.

Отже, ми горді з того, що роботи наших дітей, а саме: Чебан Катерини (8 клас), Троценка Володимира (3 клас), Новохатько Софії, Пилипенко Софії, Горди Віталіни (7 клас), Фидрі Кіри (1 клас), Вахрущової Оксани (10 клас), Неволі Анни (4 клас) були відібрані до фінального етапу конкурсу та прикрашають стіни галереї.

З особливою гордістю зазначаємо,що ми маємо чотири призові місця.

І місцеСнігирь Олена (9 клас);

image003

ІІІ місцеНедюха Женя (2 клас);

image005

ІІІ місцеТелешун Дар’я (6 клас);

image007

 

Переможці отримали грамоти та цінні призи. У рамках акції було проведено екскурсію залами  художнього музею, центром міста, зроблені пам’ятні фото. Захід закінчився  смачним частуванням у ресторані галереї. Учасники та їх супроводжуючі були задоволені цим святковим і сонячним днем і висловили вдячність організаторам та ініціатору конкурсу народному депутату Костянтину Іщейкіну. Ми приєднуємось до слів вдячності і  бажаємо всім  успіхів та  нових перемог!

image001

Залишити відповідь