Біль і пам’ять Чорнобиля

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя.
Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, у Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 були проведені заходи циклу «Наш вічний біль – Чорнобиль».Зокрема, напередодні Чорнобильської трагедії для учнів 7-9 класів педагогом –організатором Куценко В.Л. було проведено виховний захід «Біль і пам’ять Чорнобиля». Запрошені на зустріч ліквідатори аварії на ЧАЕС – Улахно В.П. та Передирій В.С., розповіли про свою участь у ліквідації аварії, про ті трагічні події: евакуацію жителів, стан зруйнованої станції, зведення захисного «саркофагу». Під час заходу присутні дізнались історичні відомості про еколого-гуманітарну катастрофу. Інформація доповнювалась художніми поезіями на чорнобильську тематику.
Велике лихо спіткало нашу землю того далекого 1986 року. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Урятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Залишити відповідь