Нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”

23 квітня, у виставковій залі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулось урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”. На церемонії нагородження були присутні керівництво Управління Держпраці у Полтавській області, представники Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Фонду соціального страхування, роботодавці та творчі наставники переможців конкурсу.
Від школярів Семенівщини у конкурсі брали участь шість учнів Семенівського НВК №2, учасників художньої студії «Золота палітра (керівник – Романенко Ж.О.), що працює у складі Семенівського БДЮТу (керівник – Вайло Н.П.): Чебан Катерина з 9 класу, Недюха Євгенія з 3 –А класу, Михайлюк Анжеліка з 6-Б класу, Черкесенко Олександр з 6-А класу, Міщан Владислава з 7-Б класу, та Орел Адель з 2-А класу.В обласному етапі конкурсу перемогу здобули: Орел Адель –I місце у найменшій віковій категорії, Михайлюк Анжеліка – I місце Чебан Катерина – I місце у старшій віковій категорії, та Недюха Євгенія – III місце у молодшій віковій категорії і III місце у Всеукраїнському етапі конкурсу.
Роботи переможців обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу дитячих малюнків.

Орел Адель

Михайлюк Анжеліка

Чебан Катерина

Недюха Євгенія

Делегація від Семенівщини у складі нагороджених

Цьогоріч ці роботи гідно представили Полтавщину у фінальному турі творчого конкурсу, який відбувся нещодавно у Києві. У фінальному відборі конкурсу 8-річна вихованка Семенівського БДЮТ Євгенія НЕДЮХА зайняла ІІІ місце у І віковій категорії. 26 квітня дівчинка відвідала Київ для нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей – 2019”, що відбувся на урочистому заході з нагоди Дня охорони праці.

Київ, 26 квітня, 2019 року. Недюха Євгенія у складі нагороджених та їх батьків і наставників на церемонії нагородження.

Ми – переможці! Диплом за III місце. Київ – 2019

Залишити відповідь