Свято Першого дзвоника: «Здрастуй рідна школо!»

1 вересня у Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 (директор Шудря Л.М.) традиційно, по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, вчителів та батьків про початок нового навчального року.Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Для них розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року. Цього дня до школи завітали почесні гості. Серед них : заступник селищного голови із соціальних та гуманітарних питань Оніпко А.М. та методист методичного кабінету відділу освіти сім’ї, молоді та спорту Киба Т.П.

Директор школи Любов Михайлівна Шудря привітала всіх з чудовим святом Днем Знань та подякувала всім, хто допомагає закладу. Вона з гордістю повідомила всіх присутніх на урочистій лінійці, що світлі просторі та чисті класні кімнати й навчальні кабінети з нетерпінням чекають на учнів.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Після свята для учнів школи розпочався перший у цьому навчальному році урок. По-закінченню учнів початкової школи чекала святкова дискотека. Для учнів 5-8 класів був організований конкурс «Малюнок на асфальті», присвячений Дню знань. Дівчатка 8-го класу взяли інтерв’ю в учнів школи на тему : «Альбом шкільних вражень». Усі бажаючі могли висловити свої мрії, побажання, рекомендації, скориставшись «Скринькою шкільних дитячих мрій».

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.
Дорогі школярі! Вітаємо вас з початком нового навчального року. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!

Залишити відповідь