Випускний 2019!

Ось і закінчився черговий навчальний рік. І стоять на порозі дорослого життя випускники 11–их класів . Щемливо і тривожно було на серці у кожного з присутніх на святковому вечорі. Адже в цей нелегкий час вирушають наші вихованці у незвідану путь. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки кожен бажав їм щастя та мирного неба над головою.
Багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників від директора школи Шудрі Л.М. Його побажання доповнили перша вчителька Скрипніченко Н.В., класні керівники Моргун В.Я., Кузуб Ю.А. та батьки.
Та хіба могли учні залишити школу, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж 11 років формували з колишньої малечі гідних синів і дочок своєї держави.
Цьогорічний випускний вечір ще довго озиватиметься щасливими акордом у серцях кожного, хто був присутні на святі. Ось так легко, трохи емоційно відлетіли від нас у широкий, безмежний світ наші випускники. Юнаки і дівчата почали нове, невідоме для них доросле життя. Попереду нові випробування! Щасти вам!!!Залишити відповідь