День Фізичної культури та спорту

Сприяння здоров’ю та здоровому способу життя визначене законодавством України, як один з основних напрямів державної політики охорони здоров’я. Тому одним із основних стратегічних завдань національної освіти є виховання учнівської молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності.
Тож, враховуючи вищезазначене та «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94 в Україні встановлено свято День фізкультури і спорту, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня.
У Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 склалася добра традиція – відзначати День фізичної культури і спорту. Розпочався цей день на шкільному стадіоні, де зібралися усі вчителі та учні школи на ранкову розминку. З вітальним словом до усіх присутніх звернулися директор школи Шудря Л.М. та вчителі фізичної культури Кашкарьов П.В. та Фроленкова М.В. Учнів ознайомили з планом проведення цього дня.Після другого уроку для учнів 5-6 класів були проведені «Веселі старти». У запеклій боротьбі місця були розділені таким чином:
I місце – 5 клас;
II місце – 6 – А клас;
III місце – 6-Б клас;
Учнів 7-8 класів та 9-го класу змагалися з бігу на 60 м. Результати:
I місце –7-А клас;
II місце –7-Б клас;
ІІІ місце – 8-А та 8-Б класи;

Дівчата 6-А, 7-А. 8-А , 8-Б та 10 класів готували танцювальні композиції.
Дівчата 11 класів змагались у киданні дротиків:
I місце- Коваленко Богдана (11-Б клас);
II місце- Греба Анастасія (11-Б клас);
III місце- Бахаєва Валерія (11-Б клас).
У конкурсі з перетягування канату місця розділили наступним чином:
I місце – 11 –Б клас;
II місце – 11 – А клас;
У змаганнях з бігу на 60 м серед 9-10 класів місця розподілили так:
I місце – Зайченко Юлія (10 клас);
II місце – Лихонос Анна (10 клас);
III місце – Кравченко Ілона ( 10 клас).

I місце – Чорнобель Олександр;
II місце – Малофеєв Олег;
III місце – Работін Олег.

Цікавим був конкурс фотографій – «Спортивні фігури». Переможця обирали таємним голосуванням всією школою. Перемогу здобув 8-А клас.
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. День був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним днем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Залишити відповідь