«Урок безпеки» у Семенівському навчально-виховному комплексі №2

17 вересня до нашої школи завітали працівники патрульної поліції на чолі з начальником сектору реагування Семенівського відділення поліції капітаном поліції Підгорним Віталієм Вікторовичем. Він провів бесіду з учнями 1-4 класів про правила дорожнього руху.Спочатку правоохоронець запитав у учнів, чи дотримуються вони шкільної дисципліни, чи не прогулюють уроки та які відносини мають один із одним. На що діти майже одноголосно відповіли, що в їхніх класах таких порушників немає, і що вони товаришують між собою і не мають конфліктів.
Потім Віталій Вікторович повторив із учнями Правила дорожнього руху і був приємно вражений їхнім відповідям. Школярі показали, що добре знають дорожні знаки, види пішохідних переходів та сигналів світлофора.
Після бесіди дітям вручили чудові подарунки, зокрема світловідбиваючі стрічки. Капітан поліції пояснив дітям про необхідність носіння світловідбиваючих елементів на верхньому одязі та на шкільних портфелях. Розповів про випадки, коли це рятувало дітей від дорожньо-транспортних пригод. Світловідбиваюча стрічка на одязі чи шкільному ранці дає можливість водіям побачити пішохода на відстані до 100 метрів. Учням 1-го класу разом із стрічками подарували альбоми для малювання, ручки та іграшкові машинки.
Також в цей день Підгорний Віталій Вікторович зустрівся з учнями 9-11 класів. Для них була проведена лекція на тему: «Відповідальність неповнолітніх».
Адміністрація школи дуже вдячна начальнику сектору реагування патрульної поліції Семенівського відділення поліції капітану поліції Підгорному Віталію Вікторовичу за змістовні лекції та чудові подарунки.

Залишити відповідь