Тиждень запобігання булінгу у Семенівському навчально-виховному комплексі №2

Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше).Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.
Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.
16-20 вересня на базі Семенівського НВК №2 було проведено виховні години з елементами тренінгу та бесіди на тему: «Стоп булінг» для 8 класах, «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» для учнів 10 класів та «Толерантне відношення один до одного» для учнів початкової школи.
Під час виховних заходів ознайомили дітей із поняттям, формою та структурою булінгу; виробили систему дій з метою профілактики та запобіганні жорстокого поводження з дітьми; розвивали вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації; формували навики відповідальної та безпечної поведінки; виховали почуття емпатії та переживання до дитини, яке зазнає насильства.

Залишити відповідь