23 вересня – 76 років з Дня вигнання нацистських окупантів із Полтавщини

Пливуть літа так швидко, наче хмари
І двічі жить на світі не дано,
Дивіться ж діти не споганьте слави
Й опалене війною знамено
Живіть собі без кривди, без тривоги
Свободою втішайтесь, як орли,
Та честь дідів не затопчіть під ноги,
Щоб ваші діти вас не проклялиЗнову і знову подумки повертаємося до минулого. Без минулого немає майбутнього. Повертаємося не тільки тому, що пережите залишає невиправний слід у пам’яті, але і для того, щоб мати уроки на майбутнє. 76 років тому відбулося вигнання із Семенівщина нацистських окупантів. З нагоди цього Дня у нашій школі було проведено тематичну радіо лінійку для 1- 11 класів.
Для учнів початкової школи проведено «Урок мужності» біля пам’ятника загиблим воїнам. У всіх класах відбулися виховні години, представники учнівського самоврядування виготовили тематичну стінгазету Делегації учнів 1-11 класів поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам нацизму» та до пам’ятника загиблим воїнам.
Перед могилами наших дідів і прадідів, перед сивочолими ветеранами, які подарували нам мир, життя, розгромили ворога і захистили нашу землю ми обіцяємо любити Україну, своєю працею і вчинками зробити її сильною, багатою і квітучою.
Шановні ветерани!!! Дозвольте від усього серця побажати вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Честь і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв.

Залишити відповідь