День працівників освіти у Семенівському НВК №2

Учителю! Вклонюсь тобі доземно!
За щиру душу й працю нелегку.
За те, що сієш в наші душі зерна!
Що буйно сходять й родять на віку…

Саме у жовтні, у цю прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пламеніють над землею, немов дарують свій жар любові нашим вчителям. Саме вони, вчителі, беруть дітей за руку і ведуть вперед до знань, до успіхів, до звершень, переборюючи їхню полохливість, невіру у власні сили, а часом упертість і лінощі. День учителя – особлива урочистість не лише для освітян, але й для їхніх учнів, і нинішніх, і колишніх.Щороку з нагоди цього професійного свята у нашій школі проходить урочистий концерт, який готують учні. Свято розпочалося із привітання найменших учнів, які потім естафету вітань передали учням середніх та старших класів. Велика пошана на святі була відведена учителям, які присвятили все своє життя дітям і пішли на заслужений відпочинок. На святі були присутні Шульга Н.К., Кадук С.Л., Бистрякова О.О., Михасько В.В., Донець Л.Ф.
Оскільки день працівників освіти – це свято не тільки всіх освітян, а й усіх працівників, що працюють у школі, музичні вітання були й на їхню адресу.
Те, що дає нам учитель, допомагає нам усе життя: знання, уміння, прагнення до мети, віра в себе, обраний раз і назавжди життєвий шлях. Тому найкраща подяка освітянам – втілення їхніх сподівань у своїх учнях.

Тож зі святом Вас, дорогі освітяни!
Щастя Вам, здоров’я міцного,
Чистих світанків, сонячних ранків,
Щастя без ліку і довгого віку.Залишити відповідь