Цікава екскурсія до Харкова

19 жовтня учні 8-А класу побували на екскурсії у місті Харкові, де відвідали Бал хризантем у регіональному ландшафтному парку  «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК». Основною складовою екопарку є зоопарк, який налічує близько 2 000 тварин. На території парку цілий рік працює гурток юних натуралістів. Також розташовані конюшня та кінний манеж. В парку створено та працює Центр реабілітації рукокрилих — єдиний проект в Україні.

Бал хризантем

Бал хризантем в Фельдман Екопарк — найбільший в Україні флористичний фестиваль. У нинішньому році на ньому представлено близько 45 тисяч хризантем вітчизняної та зарубіжної селекції 30-ти видів. Крім квітів різноманітних форм і забарвлень, для гостей підготовлені квіткові фотозони та статуї, серед яких — вовк і павич, жаба і черепахи, Бременські музиканти і колесо огляду, планета Земля, ромашка, мальовничі квіткові люстри та інші цікаві композиції. Бал хризантем у Фельдман Екопарк традиційно триває до настання холодів.

Центральний парк культури

Після прогулянки по екопарку, екскурсія перемістилася до Центрального парку культури та відпочинку міста Харкова, що розташовується на площі понад 130 га. Він був закладений в 1893—1895 рр. і відкритий 1907 р. В серпні 2012 року парк повторно відкрито після масштабної реконструкції, під час якої парк був сильно перебудований та були замінені всі атракціони. Зараз на території парку знаходяться десятки атракціонів, декілька невеликих сцен, кінотеатр «Парк», дитяча залізниця, підвісна канатна дорога, тенісні корти.

Полтава

Закінчилася поїздка традиційно – відвідуванням “Макдональдса”, але вже у місті Полтаві, на перепочинку по дорозі до рідної Семенівки. Всі залишилися задоволені.

Залишити відповідь