НАВЧАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ У СЕМЕНІВСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ №2

28 листопада у нашій школі відбулось практичне відпрацювання евакуаційних заходів, яке запобігає виникненню паніки, а також забезпечує організацію учнів та працівників в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.Усі ми знаємо про те, що вогонь може бути другом людини або її ворогом. Особливо небезпечні пожежі в громадських приміщеннях, зокрема у школі, де одночасно перебуває багато людей. Тому актуальними є відпрацювання дій з евакуації із задимленого приміщення. Навчальна евакуація у Семенівському НВК №2 розпочалася із сигналу тривоги. Учні разом із педагогічним і обслуговуючим персоналом школи через кілька евакуаційних виходів вийшли на вулицю у безпечне місце.
Школа вклалася в нормативний час для даного навчального закладу – евакуація тривала 2 хвилини 52 секунди. Після прибуття на місце тимчасової евакуації, вчителі провели перекличку учнів по класних журналах і доповіли про кількість евакуйованих дітей.
Хотілося, щоб навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі та удосконалення педагогами й учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.
Бережіть себе та своїх близьких! Мирного неба над головою!Залишити відповідь