У СЕМЕНІВСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО–ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ №2 СТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

З метою ознайомлення учнівської молоді з послугами служби зайнятості та вибору майбутньої професії, фахівці Семенівської районної філії провели день відкритих дверей служби зайнятості. Участь у заходах взяли учні 9-го класу нашої школи.Фахівець філії Тетяна Баранцова поінформувала майбутніх випускників про послуги державної служби зайнятості для молоді. Школярі мали змогу побачити ланцюжок обслуговування клієнтів, переглянули інформаційне наповнення стендів з переліком професій та отримали інформацію про навчальні заклади, що здійснюють професійне навчання за професіями, які їх зацікавили.

Під час невимушеної бесіди учнів спілкувались про світ професій та спеціальностей на перспективу, які користуються попитом на ринку праці, про професії майбутнього, про перенасиченість ринку праці спеціалістами з вищою освітою та престижність робітничих професій в регіоні. Також учням було рекомендовано скористатися додатком в Google Play – «Центр професійної орієнтації» та ознайомлено з можливістю комп’ютерного тестування через онлайн-сервіс «Моя професія: консультаційна мережа».

Участь у зустрічі з випускниками взяла і керівник Семенівського бюро правової допомоги Олена Вареник, яка розповіла учням про права та обов`язки учнів. Олена Олександрівна ознайомила присутніх про світ юридичних професій, ознайомила з вимогами, яким мають відповідати особи, що збираються працювати в галузі права, навчальними закладами, які здійснюють підготовку юристів.

Попереду на школярів чекає доросле життя, тож служба зайнятості
прагне стати для дітей порадником та помічником в пошуках власного «місця під сонцем».

Залишити відповідь