ДОРОГІ ДІТИ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПРАЦІВНИКИ ШКОЛИ, БАТЬКИ!

Від щирого серця вітаю всіх Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Рік, який відходить в історію, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень на рівні району, області, України, дорослим – новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож нехай ясна Віфлеємська Зоря об’єднає усіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, осяє любов’ю і великою вірою у власні сили.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у здійсненні задумів! Хай ці веселі й прекрасні свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої держави роком миру, спокою, злагоди, процвітання та впевненості у майбутньому.

Щиро дякую за турботу про дітей, за можливість відчути чарівність зимової казки та радість подарунків всім дітлахам нашої школи біля прекрасних зелених красунь селищному голові Милашевич Л.П., начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Петуховій Н.М. та нашим спонсорам: Депутату Полтавської обласної ради, директору ТОВ «Агріс» Куцоволу В.М., приватним підприємцям Л.І Степаненко, О. І. Степаненку, приватному підприємцю Кравченку С.М., ФОП Сліпаченку П.П., голові СФГ “Оберіг” А.В. Сидоренку, власнику фермерського господарства «Салов» Салову С.А., голові села Очеретувате В.М. Торопу.

Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Хай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,
директор Семенівського НВК №2 Л.М.Шудря

Залишити відповідь