ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний залучити учнівську молодь до вивчення окремих предметів. Участь в олімпіаді, спрямована на отримання позитивного результату, потребує чимало зусиль, а перемога дістається тільки наполегливим і цілеспрямованим.16 лютого завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади. У ньому брали участь 10 учнів школи, причому учениця 11-А класу Снігирь Олена взяла участь у двох олімпіадах.

Сенсацією стало абсолютне перше місце з української мови і літератури в учениці 9 класу Левченко Яни, яка отримала диплом І ступеня. Це її друга перемога на обласному рівні (керівник Л.Г. Скрипніченко).

Трьохкратною переможницею олімпіади з української мови та літератури стала Олена Снігирь (11-А) клас під керівництвом Л.Г. Скрипніченко. Цього разу вона має диплом ІІІ ступеня. Також Олена втретє отримала диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з історії (керівник В.М. Підгорний). Для нашої школи дуже рідкісні випадки, коли один учень стабільно, кілька років поспіль перемагає в кількох олімпіадах. Така наполегливість варта уваги і похвали.

Четвертий раз перемогу в ІІІ етапі олімпіади з математики здобув учень 11-А класу Артем Терещенко (диплом ІІІ ступеня). Під керівництвом Р.Г. Притули він не тільки неоднократно був переможцем олімпіади з математики, а й здобув І абсолютне місце в обласних математичних змаганнях імені Михайла Остроградського. Таким чином, на сьогоднішній день Артема можна вважати кращим математиком в історії школи.

Учениця 9 класу Людмила Чопей вдруге радує перемогою на олімпіаді з трудового навчання під керівництвом Л.А. Кузуб (диплом ІІІ ступеня). Лише півбала не вистачило їй до ІІ місця.

Вдалим дебютом стала участь в обласному етапі олімпіади учениці 10 класу Клименко Анни з екології (керівник В.І. Буряк) та учениці 9 класу Мізін Катерини з правознавства (керівник Л.П. Кравцова). Обидві учениці отримали дипломи ІІІ ступеня. Причому, Катерину від ІІ місця відділив лише один бал.

Таким чином, ужинком шкільної інтелектуальної еліти є сім перемог обласного рівня в цьому запеклому інтелектуальному батлі.

Варто відзначити й інших учасників ІІІ етапу олімпіади. Хоча цього разу фортуна не усміхнулася їм, вони гідно представили школу і продемонстрували добрі результати. Учениця 8-Б класу Дар’я Телешун під керівництвом Л.М. Шудрі вперше взяла участь в олімпіаді з математики обласного рівня. Два бали не вистачило їй до перемоги, але 4 місце для першого разу – це теж хороший результат. Її однокласниця Владислава Міщан дебютувала на олімпіаді з історії (керівник Н.В. Шудря) з гідним результатом. Учениця 9 класу Владислава Кривуля та учень 10 класу Костянтин Проценко взяли участь в олімпіаді з інформаційних технологій (керівник Ю.А. Кузуб) і довели, що можуть серйозно конкурувати з учнями міських шкіл.

15-16 лютого в Полтаві відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук. У ньому взяла участь учениця 9 класу Анна Колотій (відділення історії, секція етнології). Анна захищала наукову роботу «Семенівський ярмарок ІІ половини ХІХ століття. Етнографічне дослідження». Вона та її керівник Н.В. Шудря доклали чимало зусиль, щоб дослідити і розкрити дану тему.

Адміністрація школи щиро вітає переможців та їхніх наставників. Бажаємо, щоб прагнення до творчих досягнень, до самоосвіти ніколи не згасали.Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст